Спецпроєкти

У Києві пройде благодійний сімейний забіг у підтримку онкохворих дітей: розповідаємо, як долучитися


17 липня у Києві до Дня сім’ї відбудеться сімейний благодійний забіг Kind Family Run у підтримку онкохворих дітей.

Біжи на Дачу!

Мета сімейного благодійного — зібрати один мільйон гривень на будівництво нового комплексу «Дача» для родин дітей, які лікуються в Національному інституті раку.

Організаторами забігу Kind Family Run виступили фандрейзингова платформа Kind Challenge та благодійний фонд Запорука. Вони зазначають, що лікування онкології може бути тривалим, тому важливо, щоб сім’я мала можливість бути поруч, а орендувати житло для більшості надто важко і дорого.

За 12 років роботи «Дачі» центр прийняв у себе 1200 сімей. Зараз планують відкрити ще один центр, на будівництво якого потрібно 18 мільйонів гривень. 15 млн вже залучено, залишилось зібрати 3 млн грн.

Нова «Дача» зможе приймати до 350 сімей на рік

«До створення «Дачі» долучилися сотні тисяч українців з різних куточків нашої країни. Тисячі сімей приєдналися до цього життєстверджуючого проєкту. І ми відчуваємо, що саме завдяки цій численній, родинній, підтримці «Дача» буде справжнім джерелом цілющої енергії для її мешканців. Дача – серце фонду «Запорука». Ми завжди так кажемо, тому що захист родини, в якій дитина хворіє на рак, – сенс всього, що ми робимо. І «б’ється» це серце тільки завдяки тим, хто «біжить» з нами поряд», – розповіла президентка фонду «Запорука» Наталія Оніпко.

На підтримку благодійного забігу організатори зняли відео, у якому взяли участь засновник Makhno Architects Сергій Махно та його родина, Pianoboй Дмитро та Ольга Шурови, Фудблогерка Аліса Купер та син Купріян.

Як взяти участь у забігу?

Щоб взяти участь, потрібно:

  • зареєструватись за посиланням;
  • сплатити реєстраційний внесок, 90% з якого піде на будівництво «Дачі»;
  • обрати комфортну дистанцію з 2-х, 5-ти або 10-ти км і пробігти її 17 липня в Києві на ВДНГ або ж будь-якої точки країни і навіть світу (онлайн-учасники отримають медалі поштою);
  • за бажанням продовжити збирати кошти на будівництво «Дачі» (після реєстрації у кожного учасника автоматично формується власна кампанія, де перший внесок – оплата за участь у забігу).

Долучитися до благодійного забігу Kind Family Run можна сім’ями. Для маленьких бігунів передбачена дистанція на 500 метрів і майстер-класи та різноманітні активності, які включені у вартість реєстраційного внеску.

Також можна бігти самому, з колегами, родиною або собакою. До кінця червня реєстраційний внесок становить для дорослих ─ 500 гривень, для дитини ─ 250 гривень. З 1 липня: 800 і 400 гривень відповідно.

До Kind Family Run організатори запрошують долучитися і корпоративні команди. Зокрема свою участь вже підтвердили Rozetka, Shafa, Ernst&Young, Data Group, Gelius, IDS Borjomi Ukraine та Parimatch.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь