Спецпроєкти

Бігти – допомагати: як нафандрейзити на марафоні та виграти квитки на літак


Звісно, ми розуміємо, що ті, хто робить добрі справи, не роблять це заради власної вигоди. Однак що, як ми скажемо, що одне іншому не заважає?

7 жовтня стартувала програма фандрейзингу на WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON – спільна ініціатива організатора бігових івентів Run Ukraine та фандрейзингової платформи для бігунів Kind Challenge. Готуючись до забігу, учасники мають змогу назбирати серед своїх друзів, знайомих та підписників в соцмережах кошти на благодійні ініціативи. Ті, хто назбирає найбільше грошей, отримає подарунки: 5 учасників – фірмові худі Kind Challenge, а за перше місце – квиток на європейський забіг 2021 року.

На думку організаторів, це не просто можливість для бігунів долучитися до благодійности через улюблене заняття.

«У 2020 році, коли більшість забігів переведені в онлайн-форматі або ж скасовані, багато бігунів втратили мотивацію регулярно тренуватися, – вважають у Run Ukraine. – Можливість стати “добрим бігуном” та змінювати світ через біг може стати тією новою мотивацією, якої вони потребують».

Як долучитися?

Реєструємося

Очевидно, щоб долучитися до фандрейзингу на забігу, потрібно спочатку зареєструватися. Заходимо на сайт маратону 11th WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON Online. Реєструємося, виконуємо всі умови.

Йдемо до благодійного партнера

Благодійним партнером маратону стала платформа KIND CHALLENGE.

Kind Challenge – єдина в Україні унікальна платформа доброчинности для бігунів, заснована маратонницею Тетяною Гриньовою. Бігуни-фандрейзери, які збиратимуть таким чином кошти, отримають не лише унікальний досвід бігової доброчинности, а й:

  • доступ до спеціально розробленої фандрейзингової програми з порадами, лайфхаками та завданнями;
  • безкоштовні вебінари;
  • чат з ментором та спілкування з однодумцями.

Окрім цього, фандрейзери Kind Challenge періодично зустрічатимуться з однодумцями та зможуть ділитися успіхами і здобутками.

Усі учасники KIND CHALLENGE отримають 25% знижки на один із забігів Run Ukraine у 2021 році. Фандрейзери, що зберуть на свою доброчинну мету 5000 грн і більше, отримають 40% знижки на один із забігів 2021 року.

«Як додати своєму першому забігу змісту та сенсу? Як знайти мотивацію пробігти черговий (десятий або сотий) півмаратон і маратон, коли вже “все було”? Як зробити так, щоб ваш забіг був корисний не лише вашій фізичній формі, а й іншим людям (тваринам або природі)? Як по-новому запалити вогонь в очах і серці, готуючись до чергового фінішу?

Добрий біг, біг заради збору коштів на благодійність, біговий фандрейзинг – це те, що пропагандуємо ми з Ігорем Крицаком, запустивши цієї весни платформу Kind Challenge, на якій кожен бігун може створити свою кампанію зі збору коштів для однієї з 20 благодійних організацій», – поділилась засновниця Kind Challenge Тетяна Гриньова.

Наразі платформа вже зібрала 2,7 млн грн (разом з кампанією для «Таблеточок» і спільною з УББ кампанією «Дихай! Разом проти коронавірусу») для різних цілей, попри відсутність масових офіційних забігів. До старту WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON засновники платформи пропонують розпочати кожному/-ій бігуну/-ці новий челендж і зібрати будь-яку суму для фонду, діяльність якого їм близька.

«Ми збираємо команду добрих бігунів, які, готуючись до WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON, будуть збирати кошти на благодійність, а ми своєю чергою будемо ділитися з ними своїми історіями та інструментами фандрейзингу. Ми зустрічатимемося на пробіжках, вебінарах і сніданках до кінця жовтня. Всі учасники отримають спеціальну програму підготовки доброго бігуна (поради та лайфхаки зі збору коштів), добру символіку, класну спільноту однодумців, знижки на реєстрацію на забіги, а найактивніші виграють призи. Бігуни, яким вдасться до 1 листопада назбирати найбільше коштів для будь-якого фонду на нашій платформі, отримають наші фірмові худі (ми оберемо 5 фіналістів), а за перше місце – квитки на літак на європейський забіг у 2021 році! Переходьте на kindchallenge.net, реєструйте свою кампанію і нехай виграє найдобріший!»

Є питання!

Не проблема! У четвер, 8 жовтня, ми поговоримо із засновниками першої фандрейзингової платформи для бігунів Kind Challenge – Танею Гриньовою та Ігорем Крицаком. Там спікери розкажуть:

  • Що таке біговий фандрейзинг та як він працює за кордоном?
  • Як почати збирати кошти на доброчинність за допомогою бігу в Україні?
  • Як подолати сором’язливість та просити про допомогу: лайфхаки та поради на основі свого досвіду.

Також ви зможете отримати відповіді на будь-які питання щодо фандрейзингу на забігах та самого WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON.

Лекція відбудеться 8 жовтня о 17:00 на сторінці Wizz Air Kyiv City Marathon у Facebook.

Обираємо фонд та мету

На платформі Kind Challenge вам запропонують списки фондів та цілей. Оберіть ту, яка вам найбільше до душі. Далі бігуни розпочинають інформаційну кампанію у соцмережах, агітуючи друзів та підписників робити добрі справи і підтримувати кампанію інформаційно та фінансово.

Готуємося до забігу

Не забувайте про тренування! :)

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь