Спецпроєкти

Як допомогти в боротьбі проти коронавірусу: збираємо 1 млн грн для захисту українських лікарів


Проєкт Kind Challenge та Українська Біржа Благодійности за технічної підтримки Фонду Олени Пінчук запускають збір 1 000 000 грн, який піде на купівлю автоматичних гематологічних аналізаторів крови та засобів захисту для українських лікарів. 

Проєкт Kind Challenge, заснований у 2019 році Тетяною Гриньовою, починався як кампанія добрих акцій з ресторанами, фітнес-центрами, салонами краси та іншими соціально відповідальними бізнесами, які віддавали частину свого прибутку на допомогу дітям з онкозахворюваннями. Завдяки цій ініціативі було зібрано майже 1,5 млн грн для підопічних БФ «Таблеточки». 

Та в умовах стрімкого поширення нового коронавірусу світом та реальних ризиків для української медичної системи творці проєкту не могли залишитись осторонь та не відреагувати на поточні виклики. Кожному зараз потрібна допомога: медична, фінансова, психологічна. Та найбільше вона потрібна медикам – усім тим сміливцям, які ведуть війну з коронавірусом. Саме тому Kind Challenge об’єднується з Українською Біржею Благодійности та починає кампанію зі збору коштів для допомоги українським лікарям.

Мета – зібрати 1 000 000 грн, який піде на купівлю:

  • 4-х автоматичних гематологічних аналізаторів крови та витратних матеріалів до них. Це пристрої, які дозволяють проводити дослідження клітин крови та можуть опрацьовувати багато зразків поспіль;
  • 3 000 захисних костюмів і масок. Без них робота лікарів з інфікованими просто неможлива, а зараз їх критично не вистачає. Ми не можемо наражати на небезпеку життя тих, хто має рятувати інших.

Долучитися та допомогти може кожен. Важливі кожні 1, 10, 100, 1000 або 10 000 грн!

Зробити пожертву можна за посиланням: https://kindchallenge.net/dyhay/

Усі звіти про отримані та витрачені кошти також будуть опубліковані на сайті. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐