Спецпроєкти

Благодійний стрітфуд: Panini&Fri допомагають онкохворим дітям


Мережа стрітфуд закладів Panini&Fri підтримала благодійну кампанію Kind Challenge, мета якої – зібрати 3 млн грн для дітей з онкозахворюваннями. Частина коштів зі страв, представлених у закладі, підуть на Kind Challenge та допоможуть купити необхідні ліки і витратні матеріали для дітей та онковідділень по всій Україні. 

Panini&Fri спеціалізується на італійській авторській кухні стрітформату. У меню ви знайдете італійські сендвічі, бургери, пасту, супи, лазанью та равіолі. Наприклад:

  • паста карбонара з куркою (250 г – 60 грн, 400 г – 80 грн)
  • паста з соусом песто (250 г – 60 грн, 400 г – 80 грн)
  • суп сирний (250 г – 40 грн, 400 г – 60 грн)
  • грибний крем-суп з куркою (250 г – 40 грн, 400 г – 60 грн)

До кінця зими на двох локаціях мережі буде діяти акція #KindFood, у межах якої 5 грн з кожного супу, пасти, а також сендвіча «Мілан» (75/90 грн) та бургерів «Римський чоловічий»(130 грн) і «Тоскана м’ясна» (120 грн) перейдуть на Kind Challenge. Купуючи ці страви, ви допоможете дітям з онкозахворюваннями одужати. Зібрані кошти підуть на купівлю необхідних ліків, витратних матеріалів, оплату амбулаторних квартир та послуги психолога. 

Локації Panini&Fri, де діє благодійна ініціатива #KindFood:

  • м. Олімпійська, вул. В. Васильківська, 92 – меню;
  • вул. Дмитрівська, 2 (р-н Цирку) – меню.

Завдяки кампанії Kind Challenge вже було зібрано понад 1 млн і 250 тис. грн. Всі гроші перейшли у благодійний фонд «Таблеточки» та допомагають їхнім підопічним боротися з хворобою. Засновниця проєкту Таня Гриньова переконана, що благодійність має бути простою, зрозумілою та приємною. Тому в межах Kind Challenge гроші для дітей з онкозахворюваннями збираються завдяки «добрим акціям» – це партнерства зі свідомими компаніями (ресторанами, салонами краси, фітнес-центрами та ін.), які частину свого прибутку від товарів або послуг віддають на благодійність.

Такі акції дають змогу великій кількості людей зробити добру справу та допомогти тим, хто справді цього потребує, не відмовляючись від сніданку в красивому закладі або від тренування в новому спортклубі. Усі заклади, які долучилися до ініціативи, зібрані тут. Щоб підтримати проєкт та допомогти дітям швидше одужати, ви можете відвідувати їх або пожертвувати будь-яку суму онлайн.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎