Спецпроєкти

Ресторан американської кухні «ШП»: хот-дог, чізкейк та благодійний сніданок


Ресторан американської кухні «ШП» стає партнером Kind Challenge – благодійної кампанії зі збору коштів для онкохворих дітей. З 1 лютого частина вартости від одного зі сніданків у закладі буде переходити на допомогу дітям з онкозахворюваннями та підтримку їхніх сімей.

«ШП» – це київський ресторан, який спеціалізується на американській кухні. У меню закладу ви знайдете класичні хот-доги, сендвічі, американські десерти, а також сніданки. А один зі сніданків – авокадо тост із томатним скремблом – стає  «доброю стравою» ініціативи Kind Challenge: 20% від його вартости (139 грн) піде на благодійну кампанію та допоможе дітям з онкозахворюваннями швидше одужати. Добра акція #KindAvocado у закладі «ШП» буде діяти з 1 лютого протягом місяця за адресою: вул. Інститутська, 19А. Сніданки подаються у закладі протягом всього дня.

Усі кошти, зібрані завдяки кампанії Kind Challenge, переходять на рахунок фонду «Таблеточки» та йдуть на оплату ліків і витратних матеріалів для дітей та онковідділень по всій Україні, допомагають оплатити амбулаторні квартири для лікування в інших містах та надати послуги онкопсихолога.

Kind Challenge – це благодійний проєкт Тані Гриньової та кампанія добрих акцій, мета якої – зібрати 3 млн грн для підопічних фонду «Таблеточки», онкохворих дітей та їхніх сімей. Партнери Kind Challenge – це ресторани, фітнес-центри, салони краси та будь-які свідомі бізнеси й люди, які віддають частину свого прибутку від продажу товарів та послуг на благодійність. Наразі завдяки кампанії зібрано 1 310 522 грн. Головна місія проєкту – це популяризація благодійности в України. Організатори Kind Challenge показують, що допомагати можна просто та приємно. А для того щоб долучитися до благодійности та зробити добру справу, достатньо відвідувати заклади-партнери Kind Challenge. Усі вони зібрані на сайті проєкту з описом добрих акцій та деталями щодо участи.  

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐