Спецпроєкти

Роби DOBRO: український бренд натуральних батончиків підтримав благодійний проєкт


Українські енергетичні батончики DOBRO – це не тільки користь для вашого організму, а й можливість зробити добру справу. З 1 лютого 10% від суми продажів будуть передаватися на благодійну кампанію Kind Challenge для підтримки дітей з онкозахворюваннями. 

DOBRO – це український бренд натуральних енергетичних батончиків із фруктів та горіхів. Вони ідеально пасують для здорового та швидкого перекусу, можуть замінити сніданок, допоможуть вгамувати голод у подорожах, а також будуть корисними для спортсменів – до та перед тренуванням. У складі ви НЕ знайдете: цукор, мед, молочні продукти, сою, глютен, штучні барвники та ароматизатори. Натомість там багато горіхів,  а також дегідровані ягоди та фрукти (замість цукатів). Усі рецепти та поєднання смаків у батончиках засновники бренду тестують самі. Тому серед асортименту представлені і більш класичні смаки – яблуко-кориця чи лісовий горіх, – і авторські – гарбуз-інжир, абрикос-лимон та вишня-барбарис тощо.

У новому році засновники бренду вирішили потурбуватися не лише про здоров’я та гарне самопочуття своїх клієнтів, а й стати соціально відповідальним брендом. Тому з 1-го лютого батончики DOBRO – партнер благодійного проєкту Kind Challenge, протягом 2-х місяців вони будуть віддавати 10% від суми продажів всіх батончиків на лікування онкохворих дітей, якими опікується фонд «Таблеточки». Зібрані кошти підуть на купівлю необхідних ліків та витратних матеріалів, послуги онкопсихолога та оплату амбулаторних квартир.

Замовити корисні батончики ви можете на сайті бренду DOBRO. Так ви автоматично долучитесь до благодійної ініціативи та допоможете дітям швидше одужати. Наразі бренд пропонує 10 смаків, батончики можна замовити як поштучно, так і упаковкою з 12 штук (є варіант боксу з усіма смаками). Піклуйтеся про своє здоров’я, харчуйтесь смачно та здорово і допомагайте дітям!

Проєкт Kind Challenge – це кампанія добрих акцій у партнерстві з різними закладами і брендами, які частину свого прибутку від продажу товарів і послуг переказують на благодійність. У такий спосіб уже вдалося зібрати понад 1,3 млн гривень для дітей з онкозахворюваннями! А всі добрі місця та активні ініціативи є на сайті проєкту. Відвідуючи позначені на ній місця, ви робите свій внесок у добру справу та допомагаєте зібрати заплановану суму – 3 млн грн. 

Якщо ви власник бізнесу і також хочете стати партнером Kind Challenge, потрапити на Карту добрих місць та отримати анонс на нашому сайті, напишіть організаторам у Facebook і вони допоможуть додати трохи сенсу до вашої справи.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐