Спецпроєкти

Добрі десерти в Spicy NoSpicy: ресторан азійської кухні підтримав благодійний проєкт


51

Ресторан азійської кухні Spicy NoSpicy до кінця 2019 року буде перераховувати 10% від вартості всіх десертів на благодійну кампанію Kind Challenge. Зібрані кошти підуть на купівлю ліків для дітей з онкозахворюваннями та підтримку їхніх сімей. 

Kind Challenge – це благодійна кампанія Тані Гриньової, мета якої – зібрати 3 млн грн для онкохворих дітей, підопічних фонду «Таблеточки». У рамках проєкту з’являються різноманітні добрі акції – це партнерства із ресторанами, салонами краси, фітнес-центрами та іншими бізнесами, які віддають частину прибутку від своїх товарів та послуг на благодійність. На сьогодні завдяки кампанії Kind Challenge вже зібрано понад 1 млн грн, всі вони пішли на ліки, витратні матеріали для дітей та онковідділень, оплату амбулаторних квартир та послуги онкопсихолога. 

#KindDessert – це акція у партнерстві з рестораном Spicy NoSpicy. До 31 грудня 10% від ціни кожного десерту, придбаного в закладі, підуть на Kind Challenge та допоможуть дітям швидше одужати. Характерна особливість всіх страв у Spicy NoSpicy – це спеції, які вважаються провідниками до наших почуттів та емоцій.

Дещо з меню: 

  • крем-брюле матча: морозиво карі, манго чатні з імбирним сиропом (105 грн)
  • манговий сорбет (65 грн)
  • кокосовий десерт: вершковий крем зі смаком кокосу та лайма, яблоко та рисовий попкорн (105 грн)

Повний перелік десертів з меню доступний на сайті ресторану. Замовивши будь-який із них, ви приєднаєтеся до доброї справи.

Підтримати проєкт та зробити благодійну пожертву онлайн можна за посиланням:

https://super.tabletochki.org/uk/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Стежити за перебігом збору коштів, статусами акцій та фінансовими звітами пропонуємо в соцмережах Kind Challenge:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐