Спецпроєкти

Добрий грудень у фітнес-клубі «Smartass»: cycle-тренування та допомога дітям


Фітнес-клуб «Smartass» приєднується до благодійної ініціативи Kind Challenge та запускає тренування #KindCycle, частина прибутку з яких піде на благодійність, щоб допомогти зібрати 3 млн грн для лікування онкохворих дітей.

Сайкл у Smartass – це групове тренування на велотренажерах, доповнене ретельно підібраним музичним плейлістом та енергетикою тренерів, що перетворює спалення калорій у веселе заняття, сповнене позитивних емоцій та вражень. У грудні фітнес-клуб вирішив додати ще більше сенсу до своїх сайкл-тренувань та запускає #KindCycle – добрі тренування, 25% від вартості яких перейдуть на благодійність та допоможуть купити необхідні ліки і витратні матеріали для дітей з онкозахворюваннями. 

Перше тренування #KindCycle пройде у «Smartass» вже цієї суботи 14 грудня о 13:15, наступні відбудуться 21, 28 та 30 грудня. Вартість одного тренування: 350 грн, тривалість 45 хв. Записатися можна на сайті клубу (зверніть увагу, що сайкл-тренування, 25% від вартості яких підуть на благодійність, у розкладі позначені синім сердечком). Ці тренування пройдуть у межах кампанії добрих акцій Kind Challenge, завдяки яким кожен може допомогти швидко та просто, адже частина прибутку від цих акцій систематично надходить на кампанію та йде на оплату ліків для онкохворих дітей. 

Завдяки Kind Challenge вже зібрано понад 1 млн грн, всі вони пішли на допомогу підопічним фонду «Таблеточки». Наразі діє 16 добрих акцій, відвідуючи які ви долучаєтеся до доброї справи. Ознайомитись із ними можна в спеціальному розділі на нашому сайті або обрати найближче «добре місце» на цій карті.

Проєкт Kind Challenge заснувала Таня Гриньова, яка минулого року пробігла 12 маратонів за 12 місяців і зібрала 1 млн грн для підопічних фонду «Таблеточки», привертаючи увагу до проблеми своїм бігом. Новий проєкт з’явився, щоб продовжити благодійну діяльність і показати, що щоб допомагати тим, хто цього потребує, зовсім не обов’язково бігати маратони, та й бігати взагалі. Достатньо робити те, що ви вмієте найкраще. Так почали з’являтися добрі акції з партнерами Kind Challenge, які частину прибутку від своїх страв, товарів та послуг почали віддавати на благодійність. Так зробити добру справу та стати благодійником для дітей можуть все більше і більше людей. Ви також можете підтримати проєкт, зробивши благодійну пожертву на будь-яку суму за цим посиланням: https://super.tabletochki.org/uk/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐