Спецпроєкти

12 видів добрих сніданків у ресторані Odessa: смачно поснідати та зробити добру справу


12

Ресторан Odessa приєднався до благодійної ініціативи Kind Challenge з акцією #KindBreakfast, щоб допомогти зібрати 3 млн гривень для онкохворих дітей. До кінця року 10% від вартості всіх сніданків у ресторані будуть йти на благодійність.

Грудень – місяць чудес та добрих справ, і тепер допомогти тим, хто справді цього потребує, ще простіше. Наприклад, можна прийти на красиві, смачні й добрі сніданки в ресторан Odessa, щоб поснідати не лише з користю для себе, а й доброю метою – 10% від ціни всіх сніданків до кінця року будуть переходити на благодійну кампанію Kind Challenge. Зібрані кошти підуть на купівлю ліків, витратних матеріалів, оплату амбулаторних квартир та послуги онкопсихолога.

Ресторан Odessa запрошує на добрі сніданки щодня – з 8:00 до 12:00 в будні дні та з 9:00 до 12:00 у вихідні. У меню ви знайдете аж 12 видів сніданків від 65 до 150 грн, кожен з яких бере участь у благодійній ініціативі.

«Добрі сніданки» – це частина благодійного проєкту Kind Challenge, який заснувала Таня Гриньова, щоб зібрати 3 млн грн для підопічних БФ «Таблеточки» та популяризувати благодійність в Україні, показати, що вона може бути простою, зрозумілою та приємною. До проєкту приєднуються ресторани, салони краси, фітнес-центри, освітні компанії, які запускають «добрі акції», віддаючи частину прибутку від своїх страв, товарів чи послуг для лікування онкохворих дітей та підтримку їхній сімей.

Наразі на кампанії зібрано 1 086 602 грн (так, це понад 1 мільйон!), про всі добрі акції, які діють і діяли в рамках Kind Challenge можна прочитати в окремому розділі на нашому сайті, а самі добрі заклади знайти на спеціальній Карті, відвідуючи їх і купуючи товари та послуги, ви долучаєтесь до доброї справи та допомагаєте дітям. Якщо ви бажаєте допомогти проєкту зібрати 3 млн грн, то можете запропонувати вашу добру акцію, весь чи частина прибутку з якої піде на ліки для онкохворих дітей. Для цього напишіть організаторам.

Стежити за новинами, зібраними коштами та звітами зручно в соцмережах Kind Challenge:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐