Спецпроєкти

Добрі сніданки у Druzi Cafe & Bar: смачно снідай – допомагай дітям


32

Druzi Cafe & Bar підтримали благодійну кампанію Тані Гриньової Kind Challenge. З 16 грудня до кінця року 10 грн з кожного сніданку, замовленого в закладі в будній день, підуть на допомогу онкохворим дітям та підтримку їхніх сімей.

Kind Challenge – це благодійна кампанія, яка збирає 3 млн грн для підопічних БФ «Таблеточки». Наразі на кампанії вже зібрано понад 1 млн і 100 тис. грн. Усі зібрані кошти пішли на купівлю ліків та витратних матеріалів, оплату амбулаторних квартир і послуги онкопсихолога. Одним з важливих завдань проєкту є популяризація благодійности в Україні. Організатори переконані, що благодійність може і повинна бути простою, зрозумілою і приємною, а допомагати іншим можна, просто продовжуючи робити те, що у вас виходить найкраще. У межах Kind Challenge з’являються різноманітні «добрі акції» – це партнерства зі свідомими бізнесами та людьми, які частину свого прибутку віддають на благодійність.

Добрі сніданки в Druzi Cafe & Bar – це одна з таких акцій, яка з’явилася, щоб долучити до благодійности ще більше людей та допомогти зібрати необхідну суму для лікування дітей з онкозахворюваннями. У меню закладу 18 сніданків від 79 до 159 грн та є можливість створити власний. Замовляючи будь-який сніданок у будній день, ви допоможете дітям з онкозахворюваннями швидше одужати, адже 10 грн з будь-якого з них підуть на Kind Challenge та перетворяться на потрібні ліки. 

Дещо з меню:

  • панкейки з яблуками та карамеллю (85 грн)
  • сніданок з авокадо, маринованим тофу та томатами (129 грн)
  • яйця бенедикт з лососем на бріоші з соусом голландез та міксом салату (159 грн)
  • омлет з броколі, насінням соняшника, гарбузом, мигдалем та салатним міксом (89 грн)
  • сирники з ванільним соусом та вишнею (89 грн)

До ініціативи долучилися два київські заклади з мережі. Сніданки подають з 8:00 до 12:00 на Андріївському узвозі, 2Д та з 9:00 до 12:00 на вул. Прорізній, 3/5. 

У межах Kind Challenge вже відбулися та ще тривають понад 60 «добрих акцій», завдяки кожній з них була зібрана певна сума грошей. Наразі на кампанії 1 108 992 грн. Зібрати цю суму стало можливим завдяки добрим партнерствам та підтримці людей, які не лише відвідували добрі акції, а й робили грошові перекази безпосередньо на кампанію. Знайти актуальну найближчу до вас добру акцію або підтримати проєкт благодійною пожертвою ви можете за посиланням: https://kindchallenge.net/kind-places/ .

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐