Спецпроєкти

Kind Sundays в «ЕБШ»: благодійні тренування, здорове меню та допомога дітям


78

Спортивний хаб функціонального тренінгу «ЕБШ» запускає #KINDSUNDAYS – благодійні тренування по неділям, 50% від вартості яких до кінця 2019 року будуть переходити на благодійну кампанію Kind Challenge. Зібрані кошти підуть на лікування онкохворих дітей та підтримку їхніх сімей.

«ЕБШ» – це перший в Україні спортивний хаб, що спеціалізується на функціональних тренуваннях. У спортхабі є зали для групових та індивідуальних тренувань, бар зі здоровим меню та вільний простір для роботи та спілкування. Програма тренувань складається з таких напрямів: TRX, BOX, Functional Training, Stretching, Yoga, Animal Flow. На сьогодні «ЕБШ» представлений у двох містах – два спортхаби в Києві (на Воздвиженці та Осокорках) та один в Одесі.  

Найближчої неділі, 24 листопада, в межах проєкту Kind Challenge у всіх спортхабах «ЕБШ» відбудеться старт благодійної ініціативи #KindSundays. Організатори запрошують всіх охочих записуватися на разові тренування (300 грн) в спортхаби «ЕБШ» та допомагати дітям.

50% від вартості разових тренувань, які проходять щонеділі, будуть переходити на благодійну кампанію Kind Challenge. Також ця ініціатива поширюється на бар зі здоровими стравами та напоями, 50% від вартості всього придбаного там у неділю також піде на допомогу онкохворим дітям.
Зібрані кошти допоможуть придбати необхідні ліки та матеріали для дітей і онковіддень по всій Україні, оплатити амбулаторні квартири та надати психологічні послуги.

Записатися на «добрі тренування» та допомогти дітям одужати можна за посиланнями:

Вартість разового тренування – 300 грн, 50% піде на благодійність.

Для тих, у кого вже є абонемент в «ЕБШ», долучитися до акції дуже просто – по неділям сплачувати разове тренування, а не списувати його з абонементу.

Kind Challenge – це благодійний проєкт Тетяни Гриньової, мета якого зібрати 3 млн грн для онкохворих дітей, підопічних БФ «Таблеточки», та популяризувати благодійність в Україні. Наразі зібрано 1 млн грн. Проєкт підтримують різноманітні заклади та організації – ресторани, салони краси, фітнес-центри, школи. Усі вони віддають частину свого прибутку (від страв, занять, тренувань, лекцій) на благодійність, знайти їх можна на спеціальній Карті добрих місць.

Долучитися до доброї справи та допомогти дітям одужати можна онлайн, зробивши переказ на будь-яку суму тут, або офлайн, відвідуючи добрі акції, про які ми пишемо в спеціальному розділі.

Стежити за перебігом збору коштів, статусами акцій та фінансовими звітами пропонуємо в соцмережах Kind Challenge:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐