Спецпроєкти

Kind Kite. Що таке сноукайтинг, як спробувати в Україні та до чого тут благодійність?


Школа сноукайтингу KITE’N’FUN запускає ініціативу #KindKite та запрошує спробувати новий зимовий вид спорту і долучитися до благодійності. Ініціатива створена в партнерстві з благодійним проєктом Kind Challenge: частина коштів від уроків сноукайтингу піде на лікування онкохворих дітей, підопічних БФ «Таблеточки».

Сноукайтинг – це новий вид спорту для України, у нас він лише набирає обертів. Проте у світі він вже давно має своїх прихильників, нещодавно у виданні Forbes кайтинг був названий «новим гольфом». Сноукайтинг – це підвид кайтингу, зимовий вид спорту, яким займаються просто неба, його суть – це ковзання по рівній сніговій або льодовій поверхні на лижах чи сноуборді з використанням спеціального кайту для пришвидшення.

Школа KITE’N’FUN два роки займається навчанням кайтсерфінгу та сноукайтингу, організацією кайт-турів в Україні та закордоном. Цього зимового сезону організатори школи вирішили зробити заняття зі сноукайтингу добрими. У межах благодійної ініціативи #KindKite організатори пропонують придбати сертифікат на заняття зі сноукайтингу. Використовуючи його самостійно або даруючи близьким, ви робите добро, адже частина його вартості перейде на благодійну кампанію Kind Challenge та піде на оплату ліків для онкохворих дітей.

Заняття зі сноукайтингу розраховане на 3 години. Воно складається з таких частин:

  • теорія (вивчення техніки безпеки);
  • власне тренування на снігу з кайт-інструктором;
  • пікнік із чаєм, сендвічами та глінтвейном по завершенню.

Місце проведення: Лебедівка, Київська область (близько 50 хв від центру Києва).

Вартість сертифікату #KindKite: 60$ (10$ з яких підуть на благодійність та допоможуть врятувати чиєсь життя). У вартість входить все необхідне кайт-спорядження, лижі чи сноуборд на вибір, а за необхідності – спеціальне взуття та лижний костюм.

Щоб уточнити деталі та придбати сертифікат, пишіть школі KITE’N’FUN у Facebook

Зібрані за допомогою сертифікатів кошти перейдуть на кампанію Kind Challenge, мета якої – зібрати 3 млн грн для онкохворих дітей, якими опікується БФ «Таблеточки». Наразі на кампанії вже понад 1 млн грн. Зібрані кошти йдуть на купівлю ліків та витратних матеріалів, оплату амбулаторних квартир для сімей тих дітей, які проходять лікування в інших містах, а також на послуги онкопсихолога. 

Підтримати проєкт та зробити благодійну пожертву онлайн ви можете за посиланням: https://super.tabletochki.org/uk/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Стежити за перебігом збору коштів, статусами акцій та фінансовими звітами пропонуємо в соцмережах Kind Challenge:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐