Спецпроєкти

З’їж бургер – допоможи дітям побороти рак. Благодійна ініціатива у True Burger Bar


6

True Burger Bar запустив благодійну ініціативу #KindBurger – 25% від вартості бургера з куркою буде переходити на кампанію Kind Challenge. Зібрані гроші підуть на ліки та витратні матеріали для онкохворих дітей, про яких піклується фонд «Таблеточки».

З 25 листопада і до кінця року, замовляючи у закладі бургер з куркою, кожен стає благодійником для онкохворих дітей, які потребують допомоги. #KindBurger подається щодня з 11:00 до 23:00 за адресою: вул. Б. Хмельницького, 42. Забронювати столик ви можете за номером +30990109993. 

Бургер з куркою (#KindBurger) – це соковите філе в паніровці, свіжий огірок, помідори, салат айсберг і гірчично-медовий соус. 

Вартість: 148 грн, 25% від вартості кожного замовленого бургера організатори передадуть на благодійність – на кампанію Kind Challenge.

Kind Challenge – це благодійний проєкт харитативної бігунки та благодійниці Тані Гриньової. Його мета – зібрати 3 млн грн для онкохворих дітей та показати, що благодійність може бути простою, зрозумілою та приємною. Зараз на кампанії зібрано вже понад 1 млн грн. У межах проєкту відбуваються різноманітні «добрі акції» в партнерстві з ресторанами, фітнес-центрами, салонами краси, школами та іншими закладами, які частину свого прибутку віддають на допомогу онкохворим дітям та підтримку їхніх сімей. Долучитися до благодійності та зробити добру справу дуже просто: потрібно обрати будь-яке «добре місце» на спеціальній Карті та оплатити товар чи послугу, частина коштів від яких йдуть на Kind Challenge.

Також ви можете допомогти дітям, зробивши переказ на будь-яку суму онлайн за цим посиланням:

https://super.tabletochki.org/uk/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Про нові акції у межах Kind Challenge ми регулярно розповідаємо в окремому розділі на нашому сайті. А стежити за новинами, зібраними коштами та звітами зручно в соцмережах проєкту:

True Burger Bar

#KindBurger (бургер з куркою)

  • 148 грн, 25% від вартості – на благодійність
  • вул. Б. Хмельницького, 42
  • 25.11-31.12 з 11:00 до 23:00

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐