Спецпроєкти

Бігати, щоб жити, чи жити, щоб бігати? Відкрита дискусія з доброю метою


13

4 грудня у Chasopys.UNIT пройде відкрита дискусія з Інною Поперешнюк та Тетяною Гриньовою про біг та те, як він впливає на особисте життя, бізнес, здоров’я та дружбу. Учасниці спробують дати відповідь на основне запитання: «Тож ми бігаємо, щоб жити, чи живемо, щоб бігати?».

Коли потрібно вийти з рутини, знайти ресурси, зрозуміти себе, придумати нову ідею, налаштуватися на позитив, багатьом сьогодні допомагає біг. 4 грудня учасниці дискусії поділяться своїм досвідом та розкажуть, як біг став частиною життя і змінив його.

На зустрічі прозвучать відповіді на такі запитання:

  • Біг – це модний тренд чи необхідність для організму?
  • Як розпочати бігати і куди «бігти»?
  • Чи справді біг допомагає вийти за межі та розширити свої горизонти?
  • Біг – це допомога в прийнятті рішень чи втеча від проблем?
  • Від кого ми «біжимо» та навіщо брати участь у маратонах?
  • Як розвивається біговий рух в Україні та які є можливості?

Cпікерки:

Інна Поперешнюк

Cпівзасновниця компанії «Нова Пошта» та амбасадорка New Run. Інна бігає сама й активно допомагає змінювати бігову культуру в Україні. З 2015 року за сприяння «Нової пошти» відбулося 23 напівмаратони і три дитячі спортивні фестивалі JuniorZ з Олександром Педаном. У 2016 році Інна заснувала проєкт «Команда Чарівників», який присвячений дітям в притулках, а у 2018 році пробігла свій перший напівмаратон.

 

Тетяна Гриньова

Журналістка, видавчиня онлайн-медіа bit.ua, співзасновниця фітнес-табору Fitness Geek Camp, благодійниця. У 2018 році Таня пробігла 12 маратонів за 12 місяців та зібрала 1 млн грн для онкохворих дітей, якими опікується фонд «Таблеточки». Зараз Тетяна працює над власним проєктом Kind Challenge, прагнучи зробити благодійність в Україні зрозумілою та зібрати 3 млн для онкохворих дітей.

 

Увесь прибуток від проведення івенту перейде на кампанію Тетяни Гриньової Kind Challenge. Зібрані гроші підуть на купівлю ліків та витратних матеріалів для онкохворих дітей (підопічних БФ «Таблеточки»), оплату амбулаторних квартир та послуги онкопсихолога для сімей дітей, які перебувають на лікуванні. Наразі на кампанії зібрано вже понад 1 млн грн. Допомогти дітям можна переказом на будь-яку суму онлайн.

Вартість квитка на дискусію: 300 грн до 27.11 та 350 грн з 28.11.

4 грудня, Chasopys.UNIT

вул. Дорогожицька, 3, кампус В9 (інноваційний парк UNIT.City)

Придбати квитки тут.

Івент у Facebook.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐