Спецпроєкти

Справжні балійські боули та допомога дітям: Bali Bowl Cafe запускає благодійну ініціативу


Bali Bowl Cafe – заклад, де кожен знайде смачну та здорову страву для себе, – запускає благодійну ініціативу #KindBowl. З 15 листопада 20% від вартості «асаї боула» будуть переказуватися на благодійну кампанію KIND CHALLENGE. Зібрані кошти підуть на оплату ліків та витратних матеріалів для онкохворих дітей, підопічних БФ «Таблеточки».

Bali Bowl Cafe спеціалізується на смачних балійських стравах, зокрема на фруктових і овочевих боулах та смузі. У закладі завжди піклуються про гарний настрій та відпочинок гостей від швидкого міського ритму життя. А тепер, відвідуючи куточок Балі в центрі Києва та замовляючи «асаї боул», ви можете не тільки смачно поїсти та зарядитися балійським вайбом, а й долучитися до доброї справи та допомогти дітям.

Асаї боул (400 гр/135 грн): порошок асаї, малина, чорниця, банан, кокосове молоко, гранола, ківі.

Підтримати благодійну ініціативу та замовити #KindBowl можна щодня до кінця року з 7:50 до 22:00 у Bali Bowl Cafe поблизу м. Льва Толстого (вул. В. Васильківська, 14). 

KIND CHALLENGE – це благодійний проєкт Тетяни Гриньової, мета якого – популяризувати благодійність в Україні та зібрати 3 мільйони гривень для онкохворих дітей, залучаючи до збору коштів свідомих людей та бізнеси. Партнери проєкту – це різноманітні заклади, салони краси, фітнес-центри, освітні компанії, які частину свого прибутку віддають на благодійність. 

Відвідуючи «добрі акції», кожен робить свій внесок до спільної справи та допомагає одужати дітям. Можна переказати кошти для кампанії на будь-яку суму онлайн або ж випити кави, піти на заняття з англійської мови, відвідати тренування чи смачно поснідати. Всі заклади та організації, які долучилися до Kind Challenge та допомагають зібрати гроші для дітей, є на спеціальній Карті.

На сьогодні зібрано вже 977 тисяч гривень. Стежити за перебігом збору коштів, статусами акцій та фінансовими звітами пропонуємо в соцмережах KIND CHALLENGE:

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐