Спецпроєкти

Благодійний масаж від JP MASSAGE STUDIO: користь для організму та підтримка онкохворих дітей


15

Студія масажу JP MASSAGE STUDIO стає партнером благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, щоб разом допомагати онкохворим дітям, підопічним фонду «Таблеточки».

З 1 жовтня студія запустила #KINDMASSAGE – спеціальний спортивний масаж, який має два напрями: надає м’язам тонус до змагань або ж допомагає розслабитись, зняти напругу та крепатуру після.

Тривалість масажу: 1 година 30 хв

Вартість: 850 грн, 50% від вартості перейде на кампанію KIND CHALLENGE. Виручені кошти підуть на купівлю ліків, витратних матеріалів для онкохворих діток, оплату амбулаторних квартир та послуги психолога.

Під час масажу розминається все тіло з особливою увагою на м’язи ніг, спини і рук, кожен масаж завершується кінезіотейпами. Записатися на масаж можна он-лайн або за номером телефону +380989662596.

JP MASSAGE STUDIO розташована в центрі міста за адресою: вул. Михайлівська 24в.

#KINDMASSAGE підійде для спортсменів-любителів різних напрямків (біг, плавання, їзда на велосипеді, кросфіт, теніс, бокс, кінний спорт, всі види фітнесу) та для всіх, хто хоче долучитися до доброї справи. Оскільки кожен, хто запишеться та відвідає «добрий масаж», зможе стати супергероєм для онкохворих дітей та допоможе їм одужати.  

KIND CHALLENGE – це благодійний проект Тетяни Гриньової, мета якого – зібрати 3 млн гривень для онкохворих дітей до кінця 2019 року та розвивати культуру благодійності в Україні. Партнери проекту – це ресторани, салони краси, фітнес-студії, які віддають частину свого прибутку на благодійність та залучають до доброї справи велику кількість людей, тим самим показуючи, що для того, щоб допомагати, іноді достатньо прийти на обід, тренування, б’юті-процедуру або ж лекцію.

Знайти всі «добрі акції» можна на спеціальній Карті добрих місць. Відвідуючи ці заклади, ви підтримаєте проект та допоможете дітям. На даний момент на кампанії зібрано понад 740 тисяч гривень, зробити пожертву онлайн можна за посиланням:

https://super.tabletochki.org/uk/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Слідкувати за новинами KIND CHALLENGE, статусом збору коштів і новими акціями:

Facebook

Instagram

Telegram

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐