Спецпроєкти

Kind English в школі Progress: підвищити рівень англійської та допомогти дітям


79

Школа англійської мови Progress. Way to Learn English стає партнером благодійного проекту Тані Гриньової KIND CHALLENGE та долучається до збору 3-х мільйонів гривень для лікування онкохворих дітей, підопічних БФ «Таблеточки». 

З 10 жовтня школа запроваджує ініціативу #KINDENGLISH. Протягом 2-х місяців у Progress будуть відраховувати 10% від оплати курсу General English тривалістю 5 місяців. Взяти участь у добрій ініціативі та стати благодійником може кожен охочий – для цього необхідно оплатити повний курс на 5 місяців (або 50% від його вартості), а 10% від внесеної суми організатори перерахують на благодійність, на кампанію KIND CHALLENGE, у фонд «Таблеточки». Всі кошти підуть на купівлю необхідних ліків, витратних матеріалів, оплату амбулаторних квартир та послуги онкопсихолога.

Курс General English підійде як початківцям (включно з тими, хто ніколи раніше не вчив англійську), так і досвідченим студентам, які хочуть покращити свої навички. Навчання проходить в групах (по 6 осіб) п’яти різних рівнів: Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate. Щоб перейти на наступний рівень необхідно пройти курс тривалістю 5 місяців (3 рази на тиждень по 90 хв). Деталі курсу General English та можливість записатися – на сайті школи.

KIND CHALLENGE – це благодійний проект Тетяни Гриньової, мета якого – зібрати 3 мільйони гривень для підопічних фонду «Таблеточки» до кінця 2019 року. Минулого року Таня пробігла 12 марафонів за 12 місяців, а завдяки цьому їй вдалося зібрати 1 мільйон гривень на благодійність. Цього року Таня вирішила масштабувати свою діяльність та прагне зробити благодійність простою, зрозумілою та популярною в Україні. До проекту приєднуються різноманітні партнери, які в рамках KIND CHALLENGE придумують спільні «добрі акції» – страви в ресторанах, б’юті-процедури в салонах краси, лекції, майстер-класи та будь-інші «добрі» активності, частина або весь прибуток з яких переходить на благодійність.

Такий підхід до благодійності допомагає залучити до добрих справ велику кількість різних людей, які хочуть почати допомогати, але не знають, як це правильно робити. Також KIND CHALLENGE показує, що, відвідуючи «добрі акції» можна проводити час і з користю для себе, і допомогти іншим.

Наразі на кампанії  KIND CHALLENGE зібрано: 828 221 грн (майже 500 тисяч з яких саме завдяки партнерствам). Ви можете долучитися прямо зараз, зробивши переказ на будь-яку суму онлайн: https://super.tabletochki.org/uk/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Записатися на курс General English та допомогти дітям:

https://progress.com.ua/ua/general-english 

Карта Добрих місць (всі заклади-партнери KIND CHALLENGE):

https://kindchallenge.net/map/ 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐