Спецпроєкти

З’їсти «Добрий бурітос» у The Burger Mexico та долучитися до благодійності


12

The Burger Mexico долучається до благодійного проекту KIND CHALLENGE, щоб допомогти зібрати 3 млн гривень для онкохворих діток. Замовляючи у закладі «Добрий бурітос з яловичиною», ви також станете благодійниками для дітей.

З 2 жовтня протягом двох місяців у The Burger Mexico можна буде замовити #KINDBURRITOS, 50% від вартості якого будуть переходити на благодійну кампанію Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE.

#KINDBURRITOS: рублена котлета з яловичини, обсмажена на аргентинському грилі, доповнена червоною квасолею і сирним пікантним соусом, загорнута у пшеничну тортілью (230 грн). 

Виручені з доброї страви кошти допоможуть одужати онкохворим дітям, підопічним фонду «Таблеточки». Вони підуть на купівлю необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання, завдяки їм можна буде оплатити амбулаторні квартири та надати психологічні послуги для батьків дітей, які проходять складне лікування.

Детальніше про кампанію та збір коштів:

https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

Проект KIND CHALLENGE заснувала українська charity runner-ка Тетяна Гриньова, яка минулого року зібрала на благодійність, для фонду «Таблеточки» 1 млн гривень, пробігши 12 марафонів за 12 місяців. У 2019 році Таня вирішила масштабувати свою діяльність та зробити українську благодійність поширеною, модною та приємною. Тому ціль її проекту – це не лише зібрати кошти для лікування онкохворих дітей, а долучити до цієї справи багато свідомих людей та бізнесів.

До проекту вже долучилися різноманітні ресторани, салони краси, фітнес-центри тощо, які запустили «добрі акції» та віддають частину свого прибутку на KIND CHALLENGE та популяризують благодійність в Україні.

Для того, щоб підтримати проект, можна обрати будь-яке добре місце для обіду, тренування, бьюті-процедури на спеціальній карті або ж зробити переказ на будь-яку суму онлайн

Слідкувати за новинами KIND CHALLENGE, статусом збору коштів і новими акціями:

З’їсти «Добрий бурітос»:

  • The Burger Mexico 
  • вул. Нижній Вал, 17/8, 10:00 – 00:00 (п’ятниця та субота до 2-ої ночі)
  • 2 жовтня – 2 грудня 
  • 50% від вартості страви перейде на благодійність

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐