Спецпроєкти

Студія краси Elixir Club Yuriy Tsarov вводить нову б’юті-процедуру, щоб допомогти онкохворим дітям


13

Студія краси Elixir Club Yuriy Tsarov стає партнером благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE та допомагає збирати кошти для лікування онкохворих дітей та їхніх сімей.

З 1 жовтня до 22 грудня студія вводить «добрий ритуал для волосся та шкіри голови». Ритуал включає в себе особливий масаж голови, очищення волосся і шкіри голови, живлення волосся. Ритуал буде проводитися майстрами салону Elixir Club Yuriy Tsarov з використанням власної марки натуральної косметики Yuriy Tsarov.

Відвідавши таку б’юті-процедуру, ви допоможете тим, хто дійсно цього потребує, адже вся вартість «доброго ритуалу» (200 грн, без урахування сушки та укладки) буде переказана на благодійний проект KIND CHALLENGE і піде на лікування онкохворих діток. 

Мета проведення ритуалу: за допомогою масажу знімається втома, нормалізується тиск, зміцнюється волосся. Натуральні інгредієнти косметичних засобів по догляду за волоссям живлять волосся по всій довжині, сприяють поліпшенню його росту, надають блиск і здоровий вигляд волоссю, що потребує догляду. 

Зібрані кошти підуть на купівлю необхідних ліків та витратних матеріалів, оплату амбулаторних квартир та послуги онкопсихолога.

Записатися на процедуру та зробити добру справу можна з 1 жовтня у Elixir Club Yuriy Tsarov, що знаходиться за адресою: вул. Антоновича, 4/6. 

Мета проекту KIND CHALLENGE – зібрати 3 мільйони гривень для підопічних фонду «Таблеточки» та залучити до благодійності якомога більше людей за допомогою «добрих акцій». Це страви у ресторанах, тренування, лекції, б’юті-процедури, частина прибутку з яких переходить на благодійність. Таким чином засновниця проекту прагне показати, що для того, щоб допомагати іншим, іноді достатньо приємно проводити час з користю для себе.

Всі заклади, які вже приєдналися до проекту та жертвують частину свого прибутку на KIND CHALLENGE, можна знайти на спеціальній Карті

Деталі кампанії по збору коштів та можливість зробити пожертву онлайн: https://super.tabletochki.org/uk/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Слідкувати за новинами KIND CHALLENGE, статусом збору коштів і новими акціями:

Facebook

Instagram

Telegram

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐