Спецпроєкти

Сезон цибулевого супу в ресторані Citronelle та підтримка благодійного проекту


19

Ресторан французької кухні Citronelle стає партнером благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE та долучається до збору коштів для лікування онкохворих дітей та підтримки їхніх сімей. Мета проекту – до кінця 2019 року зібрати 3 мільйони гривень для підопічних БФ «Таблеточки».

З 15 жовтня по 15 грудня ресторан запускає акцію #KINDSOUP – протягом двох місяців 50% від вартості класичного цибулевого супу буде переходити на благодійний проект KIND CHALLENGE. Зібрані кошти підуть на купівлю необхідних ліків та витратних матеріалів для дітей та онковідділень по всій Україні, допоможуть оплатити амбулаторні квартири та надати психологічні послуги.

Вартість супу: 215 грн, подається він в основному меню (з 12:00 до 23:00 у будні дні та з 14:00 до 23:00 у вихідні).

Проект KIND CHALLENGE заснований charity-бігункою Тетяною Гриньовою, яка минулого року вже зібрала на паліативну програму БФ «Таблеточки» 1 млн грн, бігаючи щомісяця по марафону (42 км) та привертаючи увагу до проблеми у своїх соцмережах. Цього року Тетяна вирішила масштабувати свою діяльність, популяризувати благодійність в Україні та показати – для того, щоб допомагати іншим, іноді достатньо робити те, що вам вдається найкраще. Відтак, партнерами проекту стають різноманітні заклади – ресторани, салони краси, школи, клініки, які віддають частину свого прибутку на благодійність.

На даний момент на кампанії KIND CHALLENGE зібрано понад 840 тисяч грн з необхідних 3-х мільйонів, а майже 500 з них вдалося зібрати завдяки «добрим акціям». Щоб долучитися до проекту та допомогти дітям, ви можете:

  1. Переказати будь-яку суму онлайн: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 
  2. Відвідувати «добрі акції». Всі заклади, які віддають частину свого прибутку на допомогу дітям зібрані на спеціальній карті: https://kindchallenge.net/map/ 
  3. Придумати разом з організаторами спільну акцію в рамках KIND CHALLENGE, написавши організаторам

З’їсти #KINDSOUP та допомогти дітям:

  • Ресторан Citronelle
  • м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 23
  • Суп подається: 12:00-23:00 у будні, 14:00-23:00 у вихідні
  • Вартість: 215 грн, 50% йде на благодійність.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐