Спецпроєкти

Їж здорово та ставай супергероєм для дітей: «добрі боули» у клубі здорових задоволень «5-й елемент»


27

«5-й елемент. Клуб здорових задоволень» стає партнером благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE та долучається до збору 3 мільйонів гривень для онкохворих діток, підопічних фонду «Таблеточки».

З 24 вересня ресторан клубу запускає акцію #KINDBOWL. Боули – це збалансовані та поживні страви, які ідеально підходять для здорового сніданку. Відтепер вони стають ще й «добрими»: протягом трьох місяців весь прибуток від «добрих боулів» буде перераховуватися на благодійну кампанію KIND CHALLENGE.

Зібрані кошти підуть на купівлю ліків та витратних матеріалів, допоможуть придбати обладнання для онковідділень по всій Україні, оплатити амбулаторні квартири й психологічні послуги для сімей діток, які проходять лікування. 

Наразі зібрано понад 690 тисяч гривень, які вже допомогли підопічним фонду отримати необхідне лікування. Та це лише 24% загальної суми, адже до кінця року потрібно встигнути зібрати 3 мільйони гривень, щоб одужало якомога більше дітей. Тому в межах проекту KIND CHALLENGE з’являються «добрі акції», які дозволяють долучатися до збору коштів різним компаніям і закладам, не виходячи із зони своїх компетенцій: «добрі тренування» у фітнес-центрах, «добрі страви» у ресторанах, «добрі б’юті-послуги» в салонах краси. Тим самим до збору коштів долучається все більше звичайних людей, які стають благодійниками, відвідуючи свої улюблені місця та проводячи час із користю для себе.

Одна з цілей проекту – показати людям, що допомагати просто, а роблячи добро для інших, ми стаємо кращими й самі та змінюємо звички суспільства. 

Щоб взяти участь у акції #KINDBOWL, потрібно прийти на сніданок у ресторан клубу «5-й елемент» за адресою вул. Електриків, 29а (працює з 8:00) і замовити будь-який боул з меню сніданків. Наприклад:

  • вівсяний боул з малиною, чорницею, маком і грецьким горіхом (179 грн);
  • боул із лохини з малиною, грецьким горіхом, стружкою кокоса та манго (185 грн);
  • боул з кіноа, авокадо, спаржевою квасолею, печерицями, томатами чері, кедровими горіхами та листками салату (277 грн);
  • боул з тунцем, запеченою картоплею, перепелиними яйцями, спаржевою квасолею, листками гороху та томатами (357 грн).

З повним переліком «добрих боулів», увесь прибуток від яких буде спрямовано на благодійність, ви можете ознайомитися на сайті.

Боули подаються у закладі щодня з 8:00 до 12:00.

Допомогти дітям можна, відвідавши й інші акції в межах проекту KIND CHALLENGE, про які ми пишемо в окремому розділі, або знайшовши найближче «добре місце» на спеціальній карті

Деталі благодійної кампанії KIND CHALLENGE, а також можливість переказати будь-яку суму онлайн за посиланням: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Слідкувати за новинами проекту, статусом збору коштів і новими акціями:

Facebook

Instagram

Telegram

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐