Спецпроєкти

Краса врятує світ: мережа beauty-студій 365STUDIO допомагає онкохворим дітям


32

Мережа beauty-студій 365STUDIO стає партнером благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE та долучається до збору 3 млн грн для онкохворих діток фонду «Таблеточки».

З 15 вересня всі beauty-послуги у 365STUDIO стають «добрими». Протягом двох місяців мережа студій краси віддаватиме 3% своєї виручки на благодійність – на кампанію KIND CHALLENGE для підопічних фонду «Таблеточки».

Зібрані кошти підуть на купівлю ліків і витратних матеріалів для онкохворих діток, допоможуть оплатити амбулаторні квартири та надати психологічні послуги сімям дітей, які проходять лікування.

Мережа 365STUDIO відома своїм свідомим ставленням до краси, яка у студіях завжди поєднана зі здоров’ям. Також велику увагу тут приділяють питанням екології – зменшенню продуціювання сміття й обмеженню використання пластику. Тому й долучення до благодійного проекту KIND CHALLENGE виглядає цілком закономірним кроком, що продовжує соціально відповідальну політику студій краси.

Наразі в Києві працюють три студії мережі в різних районах міста. Ознайомитися з переліком послуг (nail, hair, make-up, масаж) і записатися на beauty-процедури можна онлайн на сайті 365STUDIO.

Відвідуючи заклади мережі 365STUDIO та дбаючи про свою красу, ви також долучитеся до благодійності (3% вартості всіх послуг будуть передані на кампанію KIND CHALLENGE) і переконаєтеся, що допомагати – це просто.

KIND CHALLENGE –  це благодійна кампанія, яку запустила видавчиня bit.ua Тетяна Гриньова. Вона прагне до кінця 2019 року зібрати 3 млн грн для онкохворих дітей – підопічних фонду «Таблеточки». Важливим меседжем проекту є те, що постійні пожертви не лише рятують життя тих, кому вони необхідні, але й змінюють на краще звички суспільства та нас самих. Тетяна прагне зробити благодійність модною та популярною в Україні та показати, що допомагати – це просто та приємно.

Тому в межах проекту започатковуються різноманітні «добрі акції» з ресторанами, салонами краси, фітнес-центрами, клініками, які віддають частину свого прибутку на потреби онкохворих дітей. Відвідуючи такі місця, люди не лише проводять час із користю для себе, але й долучаються до благодійності та допомагають іншим. Усі ці заклади зібрані на спеціальній Карті добрих місць: https://kindchallenge.net/map/.

На сьогодні з необхідних 3 млн уже зібрано понад 680 тис. грн, проте це лише 23% необхідної суми. Долучитися до збору коштів та переказати будь-яку суму онлайн можна за посиланням: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Слідкувати за новинами проекту, статусом збору коштів і новими акціями:

Facebook

Instagram

Telegram

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐