Спецпроєкти

Добро і устриці у Oysters Cava Bar: чому благодійність має стати модною


21

Oysters Cava Bar стає партнером благодійного проекту Тані Гриньової KIND CHALLENGE і допомагає зібрати 3 000 000 гривень для підопічних фонду «Таблеточки».

З 26 вересня заклад пропонує #KINDOYSTERSSET за 399 грн (2 устриці Фін де Клер №4, 2 устриці Фін де Клер №3, 2 устриці із Зеландії №1, 3 креветки), 50% від вартості якого буде передано на благодійність. Добрий сет можна буде замовити протягом місяця у Oysters Cava Bar (ЦУМ, 6-ий поверх) та стати благодійником для онкохворих діток фонду «Таблеточки».

Таня Гриньова запустила проект KIND CHALLENGE не лише для збору коштів для онкохворих дітей. Ще одна важлива мета — показати українцям, що благодійність може бути модною, корисною та приємною. Допомагаючи іншим, ми не лише покращуємо життя тих, хто цього потребує, але й стаємо кращими самі та змінюємо звички нашого суспільства. У рамках проекту були запущені різноманітні «добрі акції» з ресторанами, салонами краси, клініками, які готові були віддавати частину свого прибутку від товарів та послуг на благодійність, залучаючи до доброї справи своїх гостей та клієнтів.

Зараз зібрано 706 705 грн з необхідних 3 000 000 грн, з них 402 338 грн — саме завдяки колабораціям з брендами та компаніями. Долучитися до збору коштів може кожен, зробивши переказ на будь-яку суму на кампанію KIND CHALLENGE за посиланням:

https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Зібрані кошти підуть на купівлю необхідних ліків для онкохворих дітей, підопічних фонду «Таблеточки», оплату амбулаторних квартир та послуги онкопсихолога.

Усі актуальні акції в «добрих закладах» розміщені на спеціальній Карті. Відвідуючи ці заклади, ви також підтримуєте проект та допомагаєте дітям.

Слідкувати за новинами KIND CHALLENGE, статусом збору коштів і новими акціями:

Facebook

Instagram

Telegram

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐