Спецпроєкти

Усім KIND Challenge: Учасники забігу на 4,2 км у рамках Київського марафону допоможуть онкохворим дітям


5 жовтня у рамках ювілейного 10-го Wizz Air Kyiv City Marathon пройде забіг на 4,2 км – Rexona Mini Marathon, всі учасники якого долучаться до благодійності. Частина коштів від кожної реєстрації буде перерахована на допомогу онкохворим дітям. Допомогає зібрати кошти новий благодійний проект Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE.

20 гривень від кожної реєстрації на 4,2 км у рамках Київського марафону будуть перераховані на допомогу онкохворим дітям – підопічним фонду «Таблеточки» у рамках благодійної кампанії KIND CHALLENGE.

Забіг на 4,2 км відбудеться у суботу, 5 жовтня. Бігуни стартуватимуть о 16:10 на Софійській площі.

Зареєструватися та долучитись до доброї справи можна за посиланням: https://kyivmarathon.org/race/rexona-mini-marathon-4-2-km/.

4,2 км, або міні-марафон, – це порівняно невелика дистанція, яка під силу навіть бігуну-початківцю. Це означає, що стати благодійником і долучитися до порятунку життів може будь-хто, навіть людина, яка вперше вийшла на старт.

KIND CHALLENGE – це проект charity-бігунки Тетяни Гриньової, який ставить на меті зібрати 3 млн гривень для онкохворих дітей до кінця 2019 року. Зібрані кошти надходять на рахунок благодійного фонду «Таблеточки» і підуть на ліки та витратні матеріали для онкохворих діток, обладнання для онковідділень, амбулаторні квартири та психологічну допомогу.

Деталі благодійної кампанії та можливість зробити пожертву онлайн тут: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Станом на сьогодні зібрано вже понад 540 тисяч гривень, та це лише 19% від необхідної суми. Долучитися до доброї справи можна, зареєструвавшись на забіг 4,2 км в рамках цьогорічного Wizz Air Kyiv City Marathon. Всього на старт зможуть вийти понад 2,5 тисячі бігунів.

Минулого року засновниця проекту KIND CHALLENGE Тетяна Гриньова вже зібрала на благодійність для паліативної програми фонду «Таблеточки» 1 мільйон гривень тим, що пробігла за 12 місяців 12 марафонів та привертала увагу до цієї проблеми у своїх соцмережах. Як це було, можна прочитати у нашому спеціальному розділі.

Цього року Тетяна прагне зібрати 3 мільйони гривень та залучити якомога більшу кількість людей до благодійності, зробити її модною та популярною. Важливий меседж, який вона хоче донести через свій проект KIND CHALLENGE – допомагаючи іншим, ми не лише покращуємо їхнє життя, а й стаємо кращими самі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐