Спецпроєкти

Добро із доставкою додому: фірмовий KINDSET від мережі Sushi Master


Міжнародна мережа японської та паназіатської кухні Sushi Master приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової  KIND CHALLENGE, щоб допомогти зібрати 3 мільйони гривень, які підуть на лікування онкохворих дітлахів, про яких піклується фонд «Таблеточки».

Відтепер на сайті компанії можна замовити #KINDSET фірмовий, 10% від вартості якого на постійній основі буде надходити на благодійну кампанію KIND CHALLENGE у фонд «Таблеточки». #KINDSET фірмовий – це майже кілограм ролів за 389 гривень, замовивши який ви автоматично долучаєтесь до збору коштів на благодійну кампанію та допоможете дітям, які хворіють на рак, одужати. 

Виручені кошти підуть на закупівлю необхідних ліків, витратних матеріалів, обладнання для дітей та онковідділень по всій Україні. Завдяки їм з’явиться можливість надати послуги психолога та оплатити амбулаторні квартири для сімей дітей, що проходять складне лікування в іншим містах.

Мережа Sushi Master представлена у декількох українських містах: окрім Києва, ще в Одесі, Львові, Черкасах, Херсоні, Рівному, Сумах, Полтаві та інших. З повним переліком можна ознайомитися на сайті мережі. Заклади працюють у форматі Fast Casual та Take Away, ви завжди можете замовити #KINDSET фірмовий із доставкою додому чи в офіс за номером 0 800 606 005 (з 10:00 до 22:00) або за посиланням.

Проект KIND CHALLENGE спрямований на те, щоб показати, що допомагати – це просто. А іноді для того, щоб зробити добру справу, достатньо сходити на сніданок чи обід в улюблений заклад, відвідати тренування чи замовити їжу додому. У проекта з’явилось багато партнерів, які частину свого прибутку вирішили віддавати на благодійність, щоб допомогти зібрати 3 000 000 гривень для онкохворих дітей.

Ми збираємо всі «добрі акції» у спеціальному розділі на сайті, щоб більше людей могли про них дізнаватися та робити добрі справи. Також у KIND CHALLENGE з’явилась карта «добрих місць»: https://kindchallenge.net/map, яка допоможе підібрати найближчий до вас «добрий заклад».

Якщо ж ви хочете більше дізнатися про благодійну кампанію KIND CHALLENGE та зробити благодійну пожертву, це можна зробити онлайн тут.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐