Спецпроєкти

#KINDJUICE у Good Girl: зустрічайте «добрі» соки холодного віджиму


Ресторан здорового харчування Good Girl стає партнером благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, щоб долучитися до збору 3-х мільйонів гривень для онкохворих діток.

З 1 серпня заклад пропонує своїх гостям взяти участь у благодійній акції – придбати #kindjuice, а 10 гривень від його вартості організатори перекажуть на благодійну кампанію.

Соки у Good Girl власного виробництва, готуються вони методом холодного віджиму за допомогою гідравлічного пресу, що дозволяє зберегти у них більше вітамінів та корисних речовин. Актуальний асортимент «добрих соків», які беруть участь у благодійній акції, потрібно уточнювати у працівників закладу. Соками можна доповнити свій сніданок, обід чи вечерю або ж взяти із собою у гарній пляшечці.

Організатори запрошують всіх зробити користь для свого організму та долучитися до доброї справи, замовивши #kindjuice щодня з 9:00 до 23:00 за адресою: вул. Мечникова, 7.

Всі виручені за допомогою проекту KIND CHALLENGE кошти надійдуть у фонд «Таблеточки» та підуть на закупівлю необхідних ліків, витратних матеріалів і обладнання для Охматдиту та онковідділень по всій Україні, допоможуть оплатити послуги психолога та амбулаторні квартири для сімей дітей, які  проходять лікування у інших містах.

Проект KIND CHALLENGE придумала видавчиня bit.ua Тетяна Гриньова для того, щоб змінювати звички українського суспільства та зробити благодійність масовою, зрозумілою та приємною. До проекту приєдналися партнери з різних сфер – ресторани, фітнес-клуби, локальні бренди та свідомі люди, які частину свого прибутку віддають на кампанію та показують на власному прикладі, що допомагати – це просто.

Ми збираємо всі «добрі акції» у спеціально розділі, щоб більше людей могли про них дізнатися та спланувати своє дозвілля із користю: https://kindchallenge.bit.ua.

А прочитати більше про кампанію та можливість допомогти онлайн можна за посиланням: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐