Спецпроєкти

Благодійний забіг у день народження видавчині bit.ua: допомогти дітям замість подарунку


Тетяна Гриньова, видавчиня bit.ua, співзасновниця Fitness Geek Camp, журналістка, марафонниця, відома українська charity runner, цього року вирішила відсвяткувати свій день народження, провівши Kind birthday run – благодійний забіг на підтримку онкохворих дітей. 

Забіг буде відбуватися 18 серпня з 8:00 до 10:30 у Парку Шевченка (м. Київ). Тетяна буде бігти напівмарафон (21,1 км) парком, а всі охочі матимуть змогу долучитися до неї на будь-яку кількість кіл, метрів чи кілометрів, цим самим підтримавши її ініціативу та привітавши із днем народження. Вартість реєстрації – благодійний внесок на будь-яку суму на кампанію Тетяни KIND CHALLENGE: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

Реєстрація на Kind birthday run за посиланням: https://forms.gle/TyQkpicJRsjo5Fsz5.

KIND CHALLENGE  – це благодійний проект Тетяни Гриньової, мета якого – до кінця 2019 року зібрати 3 мільйони гривень для лікування онкохворих дітей, підопічних фонду Таблеточки. На даний момент, зібрано майже 400 тисяч гривень. Всі кошти йдуть на закупівлю необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання для дітлахів та онковідділень по всій Україні. 

Крім того, у рамках KIND CHALLENGE, Таня запустила #kindrun – тиждень «доброго бігу», що триватиме до її дня народження. Щодня Тетяна планує пробігати по 12-15-20 км і за кожен кілометр переказувати по 10 гривень на свою благодійну кампанію та запрошує приєднатися всіх – бігти будь-яку відстань (навіть 1км) і переказувати за кожен км будь-яку обрану суму. Сама Тетяна за цей тиждень вже пробігла 55 км та переказала 550 гривень, це можна перевірити за посиланням: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Біг та благодійність тісно переплелися у житті журналістки. Минулого року Тетяна пробігла 12 марафонів за 12 місяців та, завдяки цьому, привертаючи увагу до проблеми, зібрала 1 мільйон гривень на паліативну програму фонду Таблеточки. До речі, минулий свій день народження дівчина бігла соло-марафон на ВДНГ та також запрошувала до неї приєднуватися інших людям. За один той день вдалося зібрати близько 50 тисяч гривень, які пішли у БФ «Таблеточки».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐