Спецпроєкти

Роби добро разом з Hum:Hum: «добрий хумус», що рятує дитячі життя


9

З 1 вересня хумус-бар Hum:Hum приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, щоб нагодувати всіх найсмачнішим хумусом із запеченими овочами та допомогти зібрати 3 000 000 грн на лікування онкохворих діток.

#KINDHUMMUS (115 грн) можна буде скуштувати у київському закладі на Подолі за адресою: вул. Межигірська, 13/34 з 9:00 до 23:00 (у неділю з 10). Повна вартість страви буде передаватися на благодійність, а зібрані кошти підуть на ліки та витратні матеріали для онкохворих дітей з фонду «Таблеточки», оплату амбулаторних квартир та послуги психолога. 

Власники Hum:Hum зазначають, що планують підтримувати благодійний проект та допомагати дітям на постійній основі. 1 вересня у закладі почнуть готувати «добрий хумус» із запеченими овочами, пізніше страви можуть змінюватися, тому рекомендуємо слідкувати за новинами у соцмережах Hum:Hum та KIND CHALLENGE.

KIND CHALLENGE – це благодійний проект-виклик Тетяни Гриньової, української журналістки, Інтернет-підприємниці та charity runner. Мета проекту – до кінця року зібрати 3 мільйони гривень для лікування онкохворих дітей та підтримки їхніх сімей. Наразі зібрано вже понад 545 тисяч гривень, проте це лише 19% від потрібної суми. Ви можете зробити онлайн-пожертву на будь-яку суму прямо зараз за посиланням: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Минулого року Тетяна вже зібрала для паліативної програми «Таблеточки» 1 мільйон гривень, щомісяця пробігаючи по 1 марафону та привертаючи увагу до проблеми у соцмережах.

У 2019 році благодійниця створила нову кампанію зі збору коштів – KIND CHALLENGE. Партнерами проекту стають ресторани, клініки, фітнес-центри та інші організації, які готові частину свого прибутку від страв, напоїв, послуг віддавати на благодійність. Це чудова нагода показати людям, що допомагати іншим – це просто та приємно, а для того, щоб зробити добру справу, іноді достатньо просто прийти на обід до улюбленого закладу. Пропонуємо обрати найближчий до вас заклад на карті добрих місць та починати робити добро: https://kindchallenge.net/map/.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐