Спецпроєкти

KIND LABA: благодійний вебінар Ігоря Перція «Як (не) продати стартап інвестору»


59

Міжнародна освітня платформа LABA та Ігор Перція, партнер венчурного фонду TA Ventures, долучаються до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE та запрошують не лише провести час з користю для себе, а й допомогти зібрати кошти для лікування онкохворих дітей.

25 липня о 19:00 Ігор Перція проведе свій вебінар “Як (не) продати стартап інвестору. Від презентації до “продажу” ідеї”, де розкаже як переконати інвестора вкласти саме у ваш стартап, які помилки найчастіше зустрічаються у фандрайзингу, що не варто говорити під час пітчу, а що навпаки допоможе “продати” проект.

Інформація буде корисна засновникам стартапів, СЕО, ІТ-спеціалістам та всім зацікавленим у продажі своїх ідей та проектів інвесторам. 

Вартість вебінару 4$, підключитися до нього можна з будь-якої точки світу. Всі виручені кошти будуть передані на благодійну кампанію KIND CHALLENGE у фонд Таблеточки, ціль якої – зібрати 3 000 000 грн до кінця 2019. На даний момент вже вдалося зібрати понад 300 тисяч грн.

Ці гроші будуть витрачені на купівлю необхідних ліків, витратних матеріалів і обладнання для онкохворих діток та Охматдиту, а також на підтримку їхніх сімей – оплату амбулаторних квартир (для проживання під час лікування в іншому місті) та послуги онкопсихолога.

Деталі кампанії та можливість допомогти прямо зараз ви знайдете за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

А зареєструватись на вебінар можна за цим посиланням.

KIND CHALLENGE – це проект про систематичну допомогу, про те, що кожен може бути корисним. Навіть невелика допомога важлива, завдяки цьому можливо змінювати суспільство на краще та міняти звички людей.

В рамках проекту організовані і діють різноманітні благодійні акції, весь чи частина прибутку з яких відправляються на благодійність – це добрі страви та напої в ресторанах і кафе, благодійні тренування, йога, медитації та інші івенти. Прочитати про всіх них та дізнатися, як приємно та легко зробити добру справу, можна у нашому спеціальному розділі: https://kindchallenge.bit.ua .

Організатори проекту регулярно діляться підсумками проведених акцій та анонсують нові у своїх соціальних мережах, підписуйтесь, щоб не загубити: Facebook , Instagram та Telegram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐