Спецпроєкти

#KINDROLL з тунцем та авокадо в суші-барі Fish & Pussycat


63

Ресторан Fish & Pussycat Sushi Bar, який спеціалізується на каліфорнійських суші, приєднується до благодійної кампанії KIND CHALLENGE, щоб допомогти зібрати 3 000 000 гривень на лікування онкохворих дітей.

З 11 липня заклад пропонує гостям скуштувати #kindroll з тунцем, авокадо та тогараші (395 грн), 50% від вартості якого перейде на благодійну кампанію. Ці кошти допоможуть купити ліки та витратні матеріали для Охматдиту, дозволять оплатити послуги онкопсихолога та амбулаторні квартири. 

Акція буде діяти щодня до кінця літа. Шукайте добрий рол за адресою: вул. Басейна, 5Б з 9:00-23:00.

KIND CHALLENGE – це благодійний проект видавчині bit.ua Тетяни Гриньвої, яка популяризує благодійність в Україні, і минулого року вже зібрала 1 мільйон гривень на паліативну програму фонду Таблеточки. За це вона отримала нагороду “Волонтер року-2018”, що надихнуло її масштабувати свою діяльність та залучати до благодійних проектів багато свідомих людей, організацій та закладів. 

Цього року мета Тетяни – зібрати 3 мільйони гривень. До проекту вже долучилось багато ресторанів, фітнес-центрів та локальних бізнесів, які частину свого прибутку переказують на благодійну кампанію, щоб врятувати хворих дітей. Ознайомитися з ними можна за хештегом #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook , Instagram та Telegram.

Хоча культура благодійності ще не дуже розвинена в Україні, дуже часто люди хочуть допомогти, але не знають, як це зробити. Тому ми збираємо всі добрі акції тут, щоб наші читачі могли обрати щось близьке для себе та не лише приємно провести час, а й зробити добру справу. Адже допомагати – це дійсно просто.

Детальніше прочитати про проект KIND CHALLENGE та зробити пожертву прямо зараз ви можете за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎