Спецпроєкти

#KINDPLOMBIR: Морозиво із доброю метою у мережі «Ресторани Гусовських»


Чотири заклади із мережі «Ресторани Гусовських» приєднуються до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, щоб спільними зусиллями зібрати 3 мільйони гривень на лікування онкохворих дітей. 

З 22 липня і до кінця літа організатори запрошують замовити «добрий пломбір» та стати супергероями для діток, що борються із страшною хворобою. Адже весь прибуток від «доброго морозива» перейде на KIND CHALLENGE у благодійний фонд Таблеточки.

Ці кошти підуть на купівлю необхідних ліків, витратних матеріалів та обладнання для онковідділень по всій Україні, допоможуть оплатити психологічну допомогу та амбулаторні квартири для сімей дітей, що проходять складне лікування.

Заклади, куди можна завітати на #kindplombir:

  • піцерія із неаполітанською піцею Napule’: вул. Мечникова, 9, з 12:00 до 23:00;
  • класична міська кав’ярня O’cafe: вул. Мечникова, 9, з 8:00 до 22:00 у будні та з 9:30 до 22:00 у вихідні дні;
  • ресторан сучасної кухні Тель-Авіву Adelle: вул. Велика Васильківська, 29, з 7:40 до 23:00 у будні дні та з 9:00 до 23:00 у вихідні;
  • американський дайнер Liberty Diner: вул. Верхній Вал, 28, з 8:00 до 23:00 у понеділок-четвер та неділю, з 8:00 до 24:00 у п’ятницю та суботу.

Благодійний проект KIND CHALLENGE запустила видавчиня bit.ua Тетяна Гриньова, яка також відома як charity runner, що завдяки бігу (12 марафонам) зібрала на паліативну програму фонду Таблеточки у 2018 році 1 мільйон гривень.

Цього року ціль благодійниці стала ще амбітнішою – 3 мільйони гривень, з яких наразі зібрано 310 тисяч. До її проекту долучаються різноманітні заклади, організації та люди, які хочуть навчитися систематично допомагати та разом змінювати наше суспільство. Адже постійні пожертви не лише рятують життя тих, хто цього потребує, а й змінюють звички суспільства та розвивають культуру благодійності в Україні.

Стежити за тим, як збирається необхідна сума, та зробити свою пожертву на благодійність можна онлайн тут: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

А також можна брати участь у добрих акціях у рамках KIND CHALLENGE, замовляючи добрі страви чи відвідуючі благодійні івенти, весь чи частина прибутку з яких піде на допомогу онкохворим дітям та їхнім сім’ям. Ми зібрали їх у себе в окремому розділі, щоб більше людей могли дізнатися, як легко та з користю для себе робити добро: https://kindchallenge.bit.ua.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐