Спецпроєкти

Ресторан у будинку з 200-річною історією: завітайте на KIND SOUPS у DOM №10 на Подолі


52

З 10 липня з акцією #KINDSOUPS ресторан DOM № 10 приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, ціль якого – зібрати 3 000 000 гривень для підопічних фонду Таблеточки – для дітей, що хворіють на рак.

У грудні 2018 на Подолі свої двері для гостей відкрив ресторан DOM №10. Заклад знаходиться на вулиці Спаська, 10 у будівлі XIX сторіччя, якій виповнилось вже понад 200 років. Це дім з багатою історією, в якому свого часу жила родина скульптора, це були інтелігентні та гостинні люди, які часто подорожували Європою та колекціонували рецепти з різних країн, а після повернення запрошували гостей та частували новими стравами.

Саме це лягло в основу концепції ресторану DOM №10. У меню зібрані страви кількох країн світу в авторському виконанні шефа Георгія Шаруєва, який об’єднав їх визначенням comfort food – меню для емоційного комфорту. Кухня у DOM №10 – це історія про дім, де би він не був –  у Києві чи в іншій частині світу. 

Важливе місце у закладі приділено першим стравам – супам, яких у меню 6 різних і несхожих між собою позицій. А з 10 липня всі перші страви стають ще й добрими – #KINDSOUPS. 

До кінця літа 10% з кожної порції супу, бульйону, борщу буде передано на KIND CHALLENGE. Ці кошти допоможуть купити необхідні ліки та витратні матеріали для Охматдиту, надати психологічну допомогу сім’ям онкохворих дітей та оплатити амбулаторні квартири.

Заклад пропонує такі супи, які подаються щодня з 11:00 до 23:00:

  • Курячий бульйон із домашньою локшиною та тефтельками – 85 грн
  • Борщ український з реберцем та пампушками – 95 грн
  • Окрошка з телятиною та шинкою на квасі – 120 грн
  • Андалузький гаспачо з овечою фетою – 135 грн
  • Том Ка Гай з куркою – 180 грн
  • Том Ка Гай з креветками – 230 грн

Ви можете скуштувати будь-яку першу страву з переліку та зробити свій внесок до доброї справи. Адже постійна допомога та пожертви не лише рятують життя тих, хто цього потребує, а й змінюють наші звички та роблять суспільство кращим. Забронювати столик у ресторані можна за номером +38 (067) 502 03 54.

KIND CHALLENGE – це проект про те, що кожен може бути корисним, тому його засновниця Тетяна Гриньова прагне залучити до проекту багато свідомих людей, організацій та закладів. Минулого року Тетяна вже зібрала на благодійність 1 мільйон гривень тим, що пробігла 12 марафонів – по одному щомісяця, ставши найвідоміший українським charity runner. Про це можна детальніше почитати тут. Цього року вона вирішила масштабувати свою діяльність та привити звичку систематично допомагати великій кількості людей.

Переглянути деталі  благодійної кампанії та зробити пожертву прямо зараз можна за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Наразі до проекту вже приєдналися ресторани, спортивні клуби та локальні бізнеси. Організатори запрошують долучатися всіх охочих та робити спільні благодійні акції. Для цього потрібно написати організаторам сюди або безпосередньо Тетяні Гриньовій.

Прочитати про тих, хто вже приєднався, слідкувати за новинами та звітами добрих акцій можна за хештегом #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook , Instagram та Telegram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐