Спецпроєкти

KIND SALAD у грузинському ресторані «Радіо Тбілісі»: з’їж салат та врятуй дитяче життя


Грузинський ресторан-хінкальня «Радіо Тбілісі» приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE зі стравою #kindsalad. 20% від вартості «доброго салату» будуть переказуватися на благодійну кампанію, щоб допомогти зібрати 3 000 000 гривень для лікування онкохворих дітей.

Прочитати деталі кампанії та зробити свою пожертву можна також онлайн: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

У двох закладах «Радіо Тбілісі акція #kindsalad вже стартувала та буде діяти на постійній основі. З’їсти «добрий салат» та зробити свій внесок у благодійну кампанію можна за такими адресами:

  • м. Київ, вул. Дмитрівська, 9-11, з 9:00 до 23:00
  • Стоянка, Київська обл., вул. Лісова, 1/1, з 10:00 до 23:00

Виручені кошти підуть на закупівлю необхідних ліків, обладнання та витратних матеріалів для лікарні Охматдит та онковідділень по всій Україні, завдяки цим коштам буде можливість також оплатити амбулаторні квартири та послуги онкопсихолога для хворих дітей та членів їх родин. 

У рамках благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE проходять різноманітні «добрі акції», які привертають увагу до проблеми та навчають людей допомагати систематично, показують, що займатися благодійністю можна просто та поєднуючи із приємними справами.

Отож, якщо ви також хочете долучитися до «доброї справи» та допомогти дітям побороти рак, ви можете зробити це таким чином:

  1. Відвідати будь-яку акцію у рамках ініціативи KIND CHALLENGE, весь або частина прибутку з якої піде на благодійність. Для вашої зручності ми збираємо їх у спеціальному розділі тут: https://kindchallenge.bit.ua, також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал проекту, де організатори діляться новинами про перебіг акцій та збір коштів.
  2. Переказати будь-яку суму онлайн та зробити свій день добрішим у два кліки: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.
  3. Приєднатися до проекту KIND CHALLENGE та придумати спільну «добру акцію» – благодійну страву, тренування чи лекцію, весь чи частину прибутку з яких ви будете готові віддати на благодійність для онкохворих дітей. Для цього рекомендуємо зв’язатися із організаторами у Facebook.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐