Спецпроєкти

KIND FIZMAT: Функціональне тренування у Fizmat з Ділею Букатар на підтримку благодійного проекту


61

Спортивний клуб FIZMAT приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової, ціль якого – до кінця 2019 року зібрати 3 000 000 гривень для лікування онкохворих дітей. Вже 7 липня у FIZMAT PROTASOV пройде функціональне тренування з Ділею Букатар, прибуток з якого буде переданий на #kindchallenge у фонд Таблеточки.

Виручені кошти допоможуть купити необхідні ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, а також надати послуги онкопсихолога.

Організатори запрошують приєднатися всіх охочих та зробити добру справу з користю для себе. Тренування пройде в неділю, 7 липня, о 14:00 за адресою: вул. Миколи Грінченка, 2/1 (БЦ Протасов). Вартість тренування 300 грн, всі зібрані кошти будуть передані на благодійність.

Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/wah7LV2J8vFExi5w9.

KIND CHALLENGE – це проект про те, що кожен може бути корисним. Тому його засновниця Тетяна Гриньова прагне залучити до нього багато свідомих людей та організацій, які на власному досвіді зможуть перевірити, що постійна допомога та пожертви змінюють свідомість та звички суспільства, роблять його кращим.

Переглянути деталі  благодійної кампанії та зробити пожертву можна тут: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Наразі до проекту вже долучилися ресторани, спортивні клуби та локальні бізнеси, спільними зусиллями було зібрано вже понад 270 тисяч гривень. 

Якщо ви або ваш бізнес також хочуть долучитися до добрих справ і допомагати онкохворим дітям (це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре), напишіть організаторам сюди  або безпосередньо Тетяні Гриньовій.

Прочитати про тих, хто вже приєднався, слідкувати за новинами та звітами добрих акцій можна за хештегом  #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook , Instagram та Telegram.

Допомагати – просто та приємно. Приєднуйтесь!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐