Спецпроєкти

Healthy & Kind: «добрий» сніданок у Smartass Kitchen & Bar


Smartass Kitchen & Bar – це заклад, який відомий своїми healthy стравами без цукру, рафінованих продуктів та інших інгредієнтів, що не несуть користі нашому здоров’ю. З 1 серпня, разом зі своїм «добрим сніданком» #kindmuffin – гречаним мафіном із яйцем пашот, ресторан приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, щоб допомогти зібрати 3 мільйони гривень для онкохворих дітей.

«Добрий мафін» – це чудовий варіант здорового та смачного сніданку, з’ївши який ви і принесете користь своєму організму, і зробите добру справу – адже 10% від його вартості перейде на благодійну кампанію KIND CHALLENGE.

З’їсти #kindmuffin та долучитися до збору коштів можна буде щодня до 1 вересня з 8:00 до 12:00 у будні та з 9:00 до 13:00 у вихідні за адресою: вул, Жилянська, 41А.

Всі виручені кошти підуть на лікування онкохворих діток, якими опікується фонд «Таблеточки». Вони допоможуть придбати необхідні ліки та витратні матеріали для Охматдиту та онковідділень по всій Україні, оплатити амбулаторні квартири та надати послуги психолога.

KIND CHALLENGE – це благодійний проект видавчині bit.ua Тетяни Гриньової, спрямований на розвиток культури благодійності в Україні, і покликаний навчити українців систематично допомагати та змінювати звички нашого суспільства, робити його кращим. 

Тетяна відома також як charity runner. У 2018 році вона зібрала на паліативну програму фонду «Таблеточки» 1 000 000 гривень, пробігши за рік 12 марафонів (по 1 щомісяця) і привертаючи увагу до проблеми у соціальних мережах та закликаючи до благодійності.

Цього року вона придумала проект KIND CHALLENGE та хоче зібрати 3 000 000 гривень. Наразі вже зібрано 355 тисяч гривень, і понад 150 з них стали можливими завдяки партнерам проекту – ресторанам, фітнес-клубам та різним локальним брендам, які частину свого прибутку (від страв, напоїв, товарів, тренувань, лекцій тощо) віддають на благодійність.

Прочитати про деталі благодійної кампанії, подивитись її статус та допомогти онлайн можна за посиланням: https://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

А бути у курсі всіх нових та актуальних «добрих акцій», щоб завжди знати, куди піти, можна, підписавшись на телеграм-канал проекту: https://telegram.me/kind_challenge.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐