Спецпроєкти

Запрошуємо на добрий стейк з української яловичини у Sam’s Steak House


69

З 10 липня з акцією #KINDSTEAK ресторан Sam’s Steak House приєднується до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, ціль якого – зібрати 3 мільйони гривень для лікування онкохворих дітей та підтримки їхніх сімей. 

20 гривень з кожного проданого стейку з української яловичини перейде в благодійний фонд Таблеточки в рамках кампанії #kindchallenge.

Sam’s Steak House – це ресторан, що спеціалізується на стейках, та вперше в Україні, ще в 1996 році, впровадив вдосконалену технологію вологого дозрівання стейків. Акція #KINDSTEAK буде проходити у закладі з 10 липня за адресою: вул. Жилянська, 37 до кінця літа. Ознайомитися з асортиментом стейків та цінами ви можете на сайті закладу. 

KIND CHALLENGE – це благодійний проект видавчині bit.ua Тетяни Гриньової, яка хоче до кінця року зібрати на благодійність 3 мільйони гривень, щоб допомогти онкохворим дітям. Тетяна давно та систематично займається благодійністю, у 2018 вона вже зібрала 1 мільйон гривень для паліативної програми фонду Таблеточки, бігаючи щомісяця по марафону. Прочитати про 12 марафонів можна тут.

У 2019 році Таня вирішила масштабувати свою діяльність і збирати гроші для лікування дітей не лише бігом, а й залучаючи до проекту різних людей, заклади та організації. Детальніше прочитати про проект KIND CHALLENGE та зробити пожертву прямо зараз ви можете за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

Це проект про те, що кожен може бути корисним, що постійна допомога (навіть невелика, але систематична) змінює звички людей та робить наше суспільство кращим. В Україні благодійність ще не є досить розвинею, але організатори KIND CHALLENGE переконані, що своєю діяльністю зможуть її розвивати.

Ви також можете зробити свій внесок у добру справу, відвідуючи заклади та події, які частину або весь прибуток віддають на благодійність. Ознайомитися з ними можна за хештегом #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook , Instagram та Telegram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐