Спецпроєкти

Добрий круасан у кафе-кондитерській Honey від Тетяни Гриньової: встигніть скуштувати та зробити добру справу


86

Кафе-кондитерська Honey приєдналася до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, щоб допомогати дітям з фонду Таблеточки і долучитися до збору 3-х мільйонів гривень на їхнє лікування. У мережі закладів з’явилась нова страва – KIND CROISSANT (круасан, пастрамі з індички, крем-сир, цибулевий конфітюр, сезонний салат), 50% від вартості якої перейде на #kindchallenge. 

Завдяки цим коштам будуть придбані ліки для відділень Охматдиту, буде можливість оплатити амбулаторні квартири та надати послуги онкопсихолога для сімей дітей, що проходять складне лікування.

З’їсти добрий круасан можна щодня з 8:00 до 22:00 – у будні та з 9:00 до 22:00 – у вихідні. Вартість страви: 145 грн. Акція діятиме протягом місяця, до 6 серпня, у двох закладах мережі:

– на Золотих Воротах за адресою: вул. Ярославів Вал, 20

– на Подолі за адресою: вул. Нижній Вал, 19-21

Ознайомитись з деталями кампанії та допомогти будь-якою сумою прямо зараз ви можете за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj 

KIND CHALLENGE – це проект про те, що кожен може бути корисним, що допомагати просто та приємно, що навіть невелика допомога важлива, і якщо люди навчаться допомагати систематично, ми не лише врятуємо тих, хто цього потребує, а й зможемо змінити наше суспільство.

Засновниця проекту Таня Гриньова займається благодійністю давно та систематично, минулого року їй вже вдалося зібрати для паліативної програми фонду Таблеточки 1 мільйон гривень. Заради цього Таня цілий рік бігала марафони, по одному щомісяця. За свою діяльність вона отримала нагороду “Волонтер року-2018”. 

Тетяна продовжує займатися благодійністю та вирішила масштабувати свою діяльність, залучивши до неї багато свідомих людей, закладів та організацій, які також хочуть навчитися допомагати та робити свій внесок у добру справу. Ціль на 2019 рік – спільними зусиллями зібрати 3 000 000 гривень для лікування онкохворих діток та разом міняти звички суспільства. 

Ви також можете допомогти, відвідуючи заклади та події, які частину або весь прибуток віддають на благодійність. Ознайомитися з ними можна за хештегом #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook , Instagram та Telegram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐