Спецпроєкти

Даруй тепло – твори добро: добра свічка від Teplo Candle Shop і Тетяни Гриньової


77

Український бренд соєвих свічок з неймовірними ароматами Teplo Candle Shop долучається до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE, щоб творити добро разом. Мета кампанії – зібрати 3 000 000 гривень до кінця 2019 для допомоги підопічним фонду Таблеточки.

Для участі в проекті Teplo Candle придумали особливу свічку – добру. Відчути її неповторний аромат (з нотками винограду, троянди, сандалу) та придбати можна до кінця липня на корнері бренду в ТРЦ Gulliver (2-ий поверх). 50% від вартості кожної доброї свічки буде переказано на благодійну кампанію KIND CHALLENGE.

Зібрані кошти будуть витрачені на необхідні ліки для онкохворих діток, підуть на оплату витратних матеріалів та обладнання для Охматдиту, допоможуть надати послуги психолога та оплатити амбулаторні квартири.

Філософія бренду Teplo Candle Shop пов’язана зі щирістю, висловленням емоцій, життям у моменті. Їхні свічки дарують близьким та висловлюють почуття. Тепер даруючи тепло, ви творите добро.

Прочитати детальніше про благодійну кампанію KIND CHALLENGE та допомогти онлайн будь-якою сумою можна за цим посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

Проект KIND CHALLENGE вчить, що допомагати це просто та приємно, що добрі справи можна поєднувати зі звичними. Тому організатори запрошують приєднуватися всіх охочих, відвідуючи добрі акції та купуючи товари, частина чи весь прибуток з яких піде на благодійність, або ж створюючи нові. 

Якщо ви або ваш бізнес хочуть також долучитися до проекту і придумати спільну благодійну акцію – це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре, ви можете написати організаторам сюди або особисто Тетяні Гриньовій.

Прочитати про тих, хто вже приєднався, слідкувати за новинами та звітами добрих акцій можна за хештегом #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook , Instagram та Telegram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐