Спецпроєкти

На хвилі добра з City Swell: #kindsurfday – катайся на вейксерфі та допомогай дітям


83

City Swell – це серфінг у місті. Ресторан, школа вейксерфінгу, оренда обладнання, магазин – все для зустрічі друзів та активного відпочинку. Тут навчають, тренують, смачно годують, а тепер ще й допомагають дітям побороти рак.

Вейксерфінг – це зручна альтернатива звичайному серфінгу, яка пропонує ловити ідеальну хвилю (або поки що вчитися це робити) навіть на маленьких водоймах. Необов’язково їхати до океану: можна серфити прямо у місті, наприклад, у City Swell в Києві.

21 червня у школі вейксерфінгу City Swell пройде #kindsurfday – День доброго серфінгу. Школа запрошує всіх бажаючих записатися та прийти на тренування з вейксерфінгу (можливі різні опції: ви можете займатися самостійно або з тренером, брати катер чи ні; не має значення – новичок ви і жодного разу не стояли на дошці чи вправний серфер – тренування буде адаптоване під вас), а головне – 50% прибутку від всіх тренувань цього дня підуть на благодійну кампанію KIND CHALLENGE для допомоги онкохворим дітям – підопічним фонду Таблеточки (деталі кампанії за посиланням): http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

Ці кошти допоможуть купити необхідні ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, і надати психологічні послуги для мам та їх діточок.

Історія KIND CHALLENGE почалася з його засновниці Тетяни Гриньової. Минулого року вона зібрала на паліативну програму фонду Таблеточки 1 мільйон гривень тим, що бігала по марафону щомісяця. Про це можна детальніше почитати тут.

Цього року цілі благодійної кампанії набагато масштабніші: Таня придумала KIND CHALLENGE та планує зібрати 3 мільйони гривень для допомоги онкохворим дітям і залучити до благодійності багато людей та компаній.

Головний меседж KIND CHALLENGE такий: постійна допомога та пожертви не лише рятують і покращують життя людей, які цього потребують, але і змінюють свідомість та звички суспільства. Чим більше людей почнуть допомагати систематично, – тим кращим стане наше суспільство.

Школа вейксерфінгу City Swell – саме з тих компаній, що однією з перших вирішила підтримати проект. Якщо ви також бажаєте долучитися до KIND CHALLENGE та допомогти онкохворим дітям, ви можете зробити це такими способами:

  1. прийти на #kindsurfday на тренування з вейксерфінгу 21 червня з 9:00 до 21:00 у Surf Point City Swell, парк Муромець (в минулому парк Дружби народів). 50% вартості всіх тренувань буде передано на благодійність. Попередній запис та деталі за номером +38 (066) 032-55-30 або в Facebook .
  2. Переказати будь-яку суму на кампанію Kind Challenge
  3. Придумати, що ви чи ваш бізнес можуть робити для допомоги онкохворим дітям і написати нам сюди (це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре).
#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎