Спецпроєкти

Місяць добрих сирників у ONE LOVE espresso bar


84

Сніданок – це запорука вдалого дня, а якщо це  #добрісирники від кав’ярні ONE LOVE espresso bar,  то це ще й можливість зробити не лише свій день кращим, а й життя тих, хто цього потребує найбільше – дітей хворих на рак.

15 червня у закладі мережі ONE LOVE coffee, той що на вул. Великій Васильківській, 100, стартує Місяць добрих сирників – благодійна акція спільно з проектом KIND CHALLENGE та БФ “Таблеточки”.

З кожної проданої порції сирників, тушкованих в молочному соусі з білим шоколадом, з сезонними ягодами або фруктами (вартість 190 грн), 30 грн піде на потреби онкохворих діток – ці кошти допоможуть купити необхідні ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, а також надати психологічну допомогу.

Організатори запрошують всіх смачно поснідати та зробити свій внесок у добру справу. Добрі сирники будуть подаватися у ONE LOVE espresso bar щодня з 15 червня по 15 липня, у будні дні з 8:00 до 16:00 та у суботу й неділю з 10:00 до 16:00.

KIND CHALLENGE – це новий проект видавчині bit.ua, марафонниці та charity runner-ки Тетяни Гриньової, за допомогою якого вона планує зібрати 3 мільйони гривень до кінця 2019 року для онкохворих діток, підопічних фонду Таблеточки, залучивши до збору коштів все більше людей та організацій.

Це проект про те, що кожен може бути корисним. Його головний меседж такий: постійна допомога та пожертви не лише рятують і покращують життя людей, які цього потребують, але і змінюють свідомість та звички суспільства. Чим більше людей почнуть допомагати систематично, – тим кращим стане наше суспільство.

Деталі кампанії ви можете переглянути за посиланням, а також підтримати проект та допомогти дітям, хворим на рак, переказавши будь-яку суму тут: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj  

Тетяна займається благодійністю давно та систематично. Минулого року вона вже зібрала на паліативну програму фонду Таблеточки 1 мільйон гривень за допомогою того, що бігала по марафону щомісяця протягом всього року. Про це можна детальніше почитати тут або за хештегом #12marathons.

Після цього проекту Тетяна отримала нагороду “Волонтер року-2018” та продовжує займатися благодійністю і масштабувати свою діяльність. До проекту з доброю місією KIND CHALLENGE долучилось вже багато добрих ресторанів, закладів та організацій, які готові робити добро та змінювати світ на краще. Ми регулярно розповідаємо нашим читачам про них з хештегом #kindchallenge.

Якщо ви або ваш бізнес хочуть також долучитися до добрих справ і допомагати онкохворим дітям (це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре), напишіть сюди  або Тетяні Гриньовій.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎