Спецпроєкти

Практикуємо добро: медитації з Katia Jacobz на терасі Marsala


2

Тераса брендового магазину дизайнерського взуття Marsala впевнено завойовує звання не лише однієї з найгостинніших у місті, а й однієї з найдобріших та найбільш свідомих. Адже вже не вперше на ній проходять івенти, частина прибутку від яких йде на благодійну кампанію Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE у фонд Таблеточки для лікування та підтримки онкохворих дітей та їхніх батьків.

Цього разу, 26  червня о 19:30 Marsala відкриває свою терасу для проведення медитацій з Katia Jacobz. Катя проводить такі практики, як Integral Somatic Method, Inner Space Meditation, допомагає знайти баланс у своїй голові та перефокусуватися від зовнішнього до внутрішнього.

На занятті майстер медитації допоможе вам позбутися стресу та напруги, які супроводжують  у великому місті ледь не щодня. Спробувати віднайти гармонію та долучитися до івенту, можуть всі охочі.

Вартість відвідування: 250грн, а 50% з кожного квитка підуть на KIND CHALLENGE. Ці кошти будуть витрачені на необхідні ліки та допомогу для онкохворих дітей і їхніх сімей.

Зареєструватися на івент можна за цим посиланням або за номером +380638731343, а детальніше ознайомитися з благодійною кампанією та допомогти прямо зараз тут: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

Наступна практика з майстром медитацій Katia Jacobz запланована на 10 липня о 20:00. Зареєструватись на заняття можна за посиланням.

Також ми нагадуємо, що бренд Marsala є ініціатором ще однієї доброї акції, яка допомагає благодійному проекту. Це йога з Катею Фарфур на цій же терасі у центрі міста за адресою: вул. М. Занковецької, 5/2. Завдяки #kindyoga вже вдалося зібрати понад 3000 гривень на лікування діток, що хворіють на рак.

Заняття відбуваються щовівторка та щочетверга о 20:00. Завітати можуть всі охочі, з собою потрібно мати килимок для йоги. Деталі читайте у нашому матеріалі.

KIND CHALLENGE –  це благодійна кампанія Тетяни Гриньової, яка давно та систематично займається благодійністю. Минулого року Таня зібрала 1 000 000 гривень для фонду Таблеточки та їхніх підопічних завдяки тому, що пробігла за рік 12 марафонів. Ціль нової кампанії: зібрати на благодійність 3 000 000 гривень до кінця 2019 року, залучивши до цього багато свідомих людей та організацій та навчивши їх систематично допомагати. Адже постійна допомога та пожертви не лише рятують життя тих, хто цього потребує, а й змінюють звички людей та роблять наше суспільство кращим.

Тож якщо ви або ваш бізнес хочуть долучитися до добрих справ і допомагати онкохворим дітям — напишіть сюди  або Тетяні Гриньовій, і ми придумаємо разом, як це зробити найкраще.

Прочитати про тих, хто вже приєднався, слідкувати за новинами та звітами добрих акцій можна за хештегом  #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook та Instagram.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐