Спецпроєкти

Marsala #kindyoga: заняття з йоги, що рятують дитячі життя


64

Відтепер на відкритій терасі брендового магазину Marsala у самому центрі Києва регулярно проходять заняття з доброї йоги разом з тренеркою Катею Фарфур – 50% від вартості тренувань йдуть на благодійний проект KIND CHALLENGE для допомоги онкохворим діткам – підопічним фонду Таблеточки.

Організатори запрошують долучатися до #kindyoga усіх бажаючих. Заняття проводяться кожного вівторка та четверга о 19:30 за адресою вул. М. Занковецької, 5/2 (відкрита тераса Marsala). Вартість заняття 250 грн, з собою потрібно мати килимок та попередньо зареєструватися за телефоном +380638731343 або заповнити цю форму.

Розклад занять можна подивитися тут (найближче у вівторок 11 червня): https://www.facebook.com/pg/MarsalaOfficial/events/

Вже за перший урок, що відбувся 4 червня вдалося зібрати 1000 грн на благодійну кампанію. Ці кошти допоможуть купити необхідні ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, і надати психологічні послуги для мам та їхніх діток.

KIND CHALLENGE – це новий проект видавчині bit.ua Тетяни Гриньової. Таня давно і систематично займається благодійністю та бігом, та пов’язала між собою, здавалося б, два не зовсім поєднуваних поняття. Хоча у світі давно відомий термін charity runner, яким, власне, Тетяна і є. Минулого року вона зібрала на паліативну програму фонду Таблеточки 1 мільйон гривень за допомогою того, що бігала по марафону щомісяця протягом всього року. Про це можна детальніше почитати тут  або за хештегом #12marathons.

Цього року цілі благодійної кампанії набагато масштабніші:

Таня придумала KIND CHALLENGE та планує зібрати 3 мільйони гривень для допомоги онкохворим дітям, а разом з тим залучити до благодійності якомога більше людей та компаній та зробити благодійність модною та зрозумілою.
Деталі кампанії за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

Одним з перших до проекту приєднався бренд дизайнерського українського взуття Marsala. Це вишукане та лаконічне жіноче взуття від української фотографки та режисерки Марії Маслій, якій через свою абсолютну любов до взуття вдалося створити впізнаваний бренд. Якщо ви також бажаєте долучитися та допомогти онкохворим дітям, ви можете зробити це такими способами:

  1. Прийти на #kindyoga з Катею Фарфур на терасу Marsala у будь-який вівторок чи четвер о 19:30, попередньо зареєструвавшись. Вартість заняття 250грн, а 50% з них підуть на допомогу онкохворим дітям.
  2. Переказати будь-яку суму на кампанію Kind Challenge прямо зараз
  3. Придумати, що ви чи ваш бізнес можуть робити для допомоги онкохворим дітям і написати сюди  або Тетяні Гриньовій (це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре).

Слідкуйте за новими добрими подіями за хештегом #kindchallenge.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐