Спецпроєкти

KIND TRX: функціональне тренування з доброю ціллю у клубі L SEKTOR


80

L SEKTOR – це перший спеціалізований TRX клуб в Україні. Як зазначають у клубі, його місія – навчити якомога більше людей отримувати задоволення від руху. Та тепер до цієї місії додалася ще одна ціль, не менш важлива. L SEKTOR приєднався до благодійного проекту KIND CHALLENGE для того, щоб допомогти зібрати 3 000 000 гривень до кінця 2019 на потреби онкохворих діток – підопічних фонду Таблеточки.

Тому 23 червня організатори клубу запрошують всіх на перше KIND TRX – функціональне тренування з петлями, весь прибуток від якого піде для потреб діток, хворих на рак. Ці кошти допоможуть купити необхідні ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, і надати послуги онкопсихолога.

Тренування #KINDTRX розпочинається в неділю о 9:00. Це чудова пропозиція, щоб розпочати вихідний день правильно та з користю. Вартість заняття – 250 грн – і цей внесок допоможе врятувати життя якоїсь дитини.

Адреса: м. Київ, вул. Ямська, 35/34.

Дізнатися деталі благодійної кампанії, а також підтримати проект та допомогти дітям, ви можете за цим посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj  

KIND CHALLENGE – це новий проект Тетяни Гриньової, за допомогою якого вона планує зібрати 3 мільйони гривень до кінця 2019 року для діток, підопічних фонду Таблеточки, залучивши до збору коштів все більше людей та організацій. Це проект про те, що кожен може бути корисним. Якщо ви або ваш бізнес хочуть також долучитися до добрих справ і допомагати онкохворим дітям (це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре), напишіть сюди  або Тетяні Гриньовій.

Прочитати про тих, хто вже приєднався, слідкувати за новинами та звітами добрих акцій можна за хештегом  #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook, Instagram та Telegram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎