Спецпроєкти

KIND BENEDICT: добрий сніданок від Тані Гриньової в Pastateca


85

Сьогодні ми розповідаємо про нову акцію в рамках благодійного проекту KIND CHALLENGE – колаборація Тетяни Гриньової та італійського ресторану Pastateca, в рамках якої був придуманий добрий сніданок KIND BENEDICT.

KIND BENEDICT – це яйця Бенедикт на гречаному тості, під соусом Голландез з білими грибами, з помідорами, руколою та лохиною. Вартість сніданку 90 грн, а весь прибуток від кожної замовленої порції (60 грн) перейде у благодійний фонд “Таблеточки” на потреби та лікування онкохворих дітей.

Завдяки цьому будуть придбані ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, буде можливість оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, а також надати послуги онкопсихолога для мам та їхніх діток.

З’їсти добрий сніданок KIND BENEDICT та зробити свій внесок у добру справу можна буде щодня з 21 червня і до кінця літа у ресторані Pastateca за адресою: вул. Льва Толстого, 11/61. Це єдиний сніданок у закладі, який буде подаватися весь день з 8:00 до 23:00.

На початку року Тетяна Гриньова запустила свою благодійну кампанію KIND CHALLENGE, її мета – до кінця року зібрати на благодійність три мільйони гривень. Минулого року вона вже зібрала 1 мільйон на благодійність, пробігши 12 марафонів (тобто по одному щомісяця) і ставши найвідомішим українським charity runner. Про це можна детальніше почитати тут або за хештегом #12marathons.

Тепер же Тетяна вирішила масштабувати свою діяльність. Важливим меседжем нової кампанії KIND CHALLENGE є те, що чим більше людей почнуть допомагати систематично, тим краще стане наше суспільство. Тож зараз Тетяна залучає до свого проекту різноманітні організації, заклади та окремих людей, щоб показати, що допомагати легко та приємно, а великих цілей досягати просто, якщо об’єднуватися.

Перевірити цю теорію на собі і допомогти прямо зараз, зробивши свій внесок до доброї справи, можна тут: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj.

Якщо ж ви або ваш бізнес хочуть також долучитися до проекту і придумати спільну благодійну акцію – це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре, ви можете написати організаторам сюди або особисто Тетяні Гриньовій.

Прочитати про тих, хто вже приєднався, слідкувати за новинами та звітами добрих акцій можна за хештегом #kindchallenge та у соціальних мережах проекту: Facebook та Instagram.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐