Спецпроєкти

Добрі сніданки від Тетяни Гриньової: лише до 17 червня в кафе Альтруіст


182

Вже майже місяць у кафе добрих людей Альтруіст проходить Добрий сніданок від Тетяни Гриньової – він неймовірно ситний та смачний, а головне – весь прибуток за добрі сніданки переходить на кампанію Тетяни KIND CHALLENGE у благодійний фонд Таблеточки. Ці кошти допоможуть купити необхідні ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, і надати психологічні послуги для мам та їхніх діток.

Організатори запрошують всіх охочих долучитися до акції в її останній тиждень – лише до 17 червня (включно) у кафе Альтруіст ви маєте змогу замовити #добрийсніданок зі спаржею, морквою, яйцями пашот та голландським соусом за 184 грн та допомогти дітям побороти рак.

Сніданки пропонують щодня з 10:00 до 12:00 (а у вихідні дні до 14:00) за адресою вул. Антоновича, 1.

Тетяна Гриньова – це відомий в Україні charity runner, вона займається благодійністю давно та систематично. Минулого року Таня зібрала на паліативну (найскладнішу для благодійності) програму фонду Таблеточки 1 мільйон гривень за допомогою того, що бігала по марафону щомісяця протягом всього року. Про це можна детальніше почитати тут або за хештегом #12marathons.

KIND CHALLENGE – це новий проект Тетяни Гриньової, за допомогою якого вона планує зібрати 3 мільйони гривень до кінця 2019 року для діток, підопічних фонду Таблеточки, залучивши до збору коштів все більше людей та організацій.

Це проект про те, що кожен може бути корисним. Його головний меседж такий: постійна допомога та пожертви не лише рятують і покращують життя людей, які цього потребують, але і змінюють свідомість та звички суспільства. Чим більше людей почнуть допомагати систематично, – тим кращим стане наше суспільство.

Деталі кампанії ви можете переглянути за посиланням: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

Кафе добрих людей Альтруіст – саме з тих компаній, що однією з перших вирішила підтримати проект. Якщо ви також бажаєте долучитися до KIND CHALLENGE та допомогти онкохворим дітям, ви можете зробити це такими способами:

  1. Прийти на Добрий сніданок від Тетяни Гриньової в Альтруіст з 10:00 до 12:00 у будні та з 10:00 до 14:00 у вихідні дні до 17 червня включно, замовити та з’їсти неймовірно смачний сніданок за 184 грн – і ви допоможете, адже весь прибуток від цих сніданків піде на KIND CHALLENGE на потреби дітей, хворих на рак.
  2. Переказати будь-яку суму на кампанію KIND CHALLENGE та допомогти прямо зараз.
  3. Придумати, що ви чи ваш бізнес можуть робити для допомоги онкохворим дітям і написати сюди  або Тетяні Гриньовій (це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре).

Слідкуйте за новими добрими подіями за хештегом #kindchallenge.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐