Спецпроєкти

Чашка кави на добру справу: Трояндовий раф у кав’ярні BUCK Coffee Roasters


101

Buck Coffee Roasters – кав’ярня, яка виросла з фестивалів вуличної їжі та відкрила свої двері на Подолі минулого року,  долучилася до благодійної кампанії Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE і допомагає зібрати суму в розмірі 3 млн гривень для онкохворих дітей з фонду Таблеточки.

З 1 липня та протягом всього місяця, купуючи у Buck Coffee Roasters неймовірний рожевий раф (еспресо, вершки та трояндовий сироп), ви зробите добру справу – допоможете дітям у боротьбі з хворобою. Адже 50% вартості від всіх проданих #KINDRAF будуть переказані на кампанію KIND CHALLENGE та підуть на лікування онкохворих діток та підтримку їхніх сімей (оплату онкопсихолога та амбулаторних квартир). 

KIND CHALLENGE –  це благодійна кампанія Тетяни Гриньової, мета якої — зібрати 3 000 000 гривень на благодійність до кінця 2019 року, залучивши до проекту багато свідомих людей та організацій, і навчити всіх систематично допомагати.

Таня давно займається благодійністю. Минулого року вона вже зібрала один мільйон гривень на паліативну програму фонду Таблеточки завдяки тому, що пробігла 12 марафонів — по одному щомісяця. Вона переконана, що постійна допомога та пожертви не лише рятують життя тих, хто цього потребує, а й змінюють звички людей та роблять наше суспільство кращим. 

Прочитати про кампанію детальніше та допомогти в два кліки можна тут: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj

Якщо ви розділяєте ці погляди та хочете зробити свій внесок у добру справу, слідкуйте за акціями, які ми публікуємо з хештегом #kindchallenge, та приходьте на добрі сніданки, ланчі, тренування або придумуйте свої. Ви можете написати організаторам KIND CHALLENGE сюди  або напряму Тетяні Гриньовій, щоб приєднатися до кампанії і перевірити на собі, що допомагати – це легко, приємно і корисно.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐