Спецпроєкти

#BEkind!: добрі ланчі в BEEF – як обідати з користю


86

Ресторан BEEF meat & wine, який двічі виграв в номінації “Найкращий м’ясний ресторан України” (Премія СОЛЬ 2014, 2016), долучився до благодійного проекту Тетяни Гриньової KIND CHALLENGE на постійній основі. Відтепер кожен обід у цьому закладі – добрий, це означає що з будь-якого проданого бізнес-ланчу 15 гривень будуть переходити у БФ “Таблеточки” на потреби онкохворих дітей!

Ці кошти допоможуть купити необхідні ліки та витратні матеріали для відділень Охматдиту, оплатити амбулаторні квартири для родичів дітей, що перебувають на лікуванні, і надати психологічні послуги для мам та їхніх дітей.

Організатори запрошують з’їсти #kindlunch та зробити цим свій внесок у добру справу всіх охочих у будні дні з 12:00 до 16:00, починаючи з 19 червня, за адресою вул. Шота Руставелі, 11.

Ресторан пропонує великий асортимент страв для обідів від 270 грн, з повним переліком та меню можна ознайомитися на сайті, всі вони беруть участь у благодійній кампанії: http://beef.kiev.ua/menu/#tab-id-4

KIND CHALLENGE – це новий проект Тетяни Гриньової, за допомогою якого вона планує зібрати 3 мільйони гривень до кінця 2019 року для діток, підопічних фонду Таблеточки, залучивши до збору коштів все більше людей та організацій.

Це проект про те, що кожен може бути корисним.
Його головний меседж такий: постійна допомога та пожертви не лише рятують і покращують життя людей, які цього потребують, але і змінюють свідомість та звички суспільства.
Чим більше людей почнуть допомагати систематично, – тим кращим стане наше суспільство.

Деталі кампанії ви можете переглянути за посиланням, а також підтримати проект та допомогти дітям, хворим на рак, переказавши будь-яку суму: http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/kind-challenge-tani-grinevoj  

Тетяна займається благодійністю давно та систематично. Минулого року вона вже зібрала на паліативну програму фонду Таблеточки 1 мільйон гривень за допомогою того, що бігала по марафону щомісяця протягом всього року. Про це можна детальніше почитати тут або за хештегом #12marathons.

Нещодавно Тетяна отримала нагороду “Волонтер року-2018” та продовжує займатися благодійністю і масштабувати свою діяльність. До проекту з доброю місією KIND CHALLENGE долучилось вже багато добрих ресторанів, закладів та організацій, які готові робити добро та змінювати світ на краще. Ми регулярно розповідаємо нашим читачам про них з хештегом #kindchallenge.

Якщо ви або ваш бізнес хочуть також долучитися до добрих справ і допомагати онкохворим дітям (це можуть бути благодійні тренування, лекції чи майстер-класи; ви можете пекти тістечка, продавати їжу і напої, проводити консультації чи будь-що, що ви вмієте робити добре), напишіть сюди  або Тетяні Гриньовій.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎